Porcelánové Vintage Garden Girl Obrázek Keramická Soška Dáma Socha, Ornament Řemeslo Příslušenství pro Pokoj Dekor a Dárek k Narozeninám

Nové

1 579.86 Kč

1. Popis: Porcelánové Vintage Dívka v Zahradě Postavu Keramická Soška Dáma Socha, Ornament Řemeslo Příslušenství pro Pokoj Dekorace, Den svatého Valentýna a Narozeninový Dárek.

2. Materiály: Hrnčířské hlíny.

3. Barva: Barevné .

4. Velikost(cm): 33(Výška)*11.5( Šířka)*20( Délka).

5. N. w.: Cca 1,5 kg.

6. Řemeslo: Ruční řezba, malovaný, glazovaný, zlacený a pec vystřelil .

7. Použití: Dekorace, narozeniny, Valentýn, sbírka umění, uznání, dárek, suvenýr a festival slaví atd.

8. Místo Původu: Čína.

Obrázky Ukazují:

Další figurky a sochy, prosím !

O balení:

Obklopen polystyrenu a bublinkové sáčku uvnitř krabice, které je zabalené s lepicí páskou.

O doprava:

Pokud máte nějaké dotazy a/nebo požadavky na dopravu a/nebo přepravní šablony, prosím, laskavě kontaktujte nás bez váhání.

O výměnu nebo vrácení zboží:

Prosím, zkontrolujte položky, jakmile je to možné po obdržení balíčku. Pokud položka je rozbité, prosím, dejte nám vědět a pošlete fotku do 48 hodin( od vás podepsat na přijímač kopii express). Jsme nahradí to pro vás bez váhání. Pro více informací, prosím, poraďte se s námi.

Jako pro vrácení zboží. Jak víme, tam je zobrazovací rozdíl v různých monitorů, takže barvu položky možná odchyluje trochu. A také, světlo se odchyluje, když se vezme fotografie, možná odchyluje barvu položky. Tedy, musíme odmítnout přijmout vaši vrátit zboží, pokud rerurning důvodem je dvou podmínek uvedených výše, nebo jeden z nich.

P. S.: Návrat důvodu, že nemáme přijmout také zahrnuje, že položka je odlišný od očekávání, obraz ve vaší mysli předtím, než se zobrazí položka.

Poznámky: Záležitosti, které nejsou uvedeny výše, musí být urovnány přátelskou cestou, prostřednictvím přátelských jednání! Bez ohledu na to, jaké otázky nebo problémy jste se setkal před prodej, v prodeji, nebo po prodeji, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Princip našeho podnikání je představit vám příjemný zážitek z nakupování.

Jak víme, že nic není dokonalé ve světě. Tato dívka není perfektní, existuje možná několik skvrny a skvrny, nerovnoměrné barvy šíří, ale to je jen kouzlo ruční řemesla a každý ruční řemeslo je ve světě unikátní. Ale jsem si jist, že to bude ideální pro vás ve vaší ocenit oči!

Štítky: rodinný pokoj příslušenství, obývací pokoj africe příslušenství, dekor proutí, pohádkový rybník, oslava dekorace dívka, náboženské sošky, starožitný čínský porcelán, vysoký porcelánový obrázek, varanda, fialová craft pokoj.

Vlastní Ano
Styl Starožitný Imitace
Aplikace Poloze Pultová
Aplikace Místo Domov, Kancelář, Kavárna, Klub, Hotel, výlohy a Restaurace atd.
Funkce Dekorace, Dárkové, Umělecké Sbírky a Suvenýry atd.
Značka ZHENGHAN
Materiál Keramické A Smaltované Výrobky
Téma lidé
Název Položky Lady Socha, Dívka, Socha, Porcelán Figurka Sochařství Vintage
barva Vícebarevný
Řemeslo Ruční Řezba, Malovaný, Glazovaný, Zlacený a Pec Vystřelil
NW asi 1,5 kg
Velikost About 20cm*11.5cm*33cm

Napsat svou recenzi!

Porcelánové Vintage Garden Girl Obrázek Keramická Soška Dáma Socha, Ornament Řemeslo Příslušenství pro Pokoj Dekor a Dárek k Narozeninám

Napsat svou recenzi!

Související produkty