Tetování Lebka s růží Stěny Umění Nástěnné Hodiny Kostra Lebky Trn Růže Vinyl Záznam Nástěnné Hodiny Gotických Domů Dekor Nástěnné Hodiny, Hodinky

Nové

353.07 Kč

Vintage Vinyl Záznam Nástěnné Hodiny

Módní retro vinylové hodiny nyní v našem obchodě! Všechny vyrobené s pozornost a péči. Spousta návrhů. Tyto záznamy byly k dispozici, tak dostávají nový život jako hodiny. Ty kombinace recyklovaných materiálů a vysoce kvalitní povrchové úpravy je vaše zeď výjimečné! Záznamy jsou často staré, každé hodiny má vlastní příběh. Všechny záznamy jsou vyrobeny s vášní, proto design je originální a perfektní dekorace na každou zeď. Vypadají skvěle v jakémkoli místě, nezáleží na tom, jestli je to dětský pokoj, herna, ložnice, obývací pokoj, kuchyň, kancelář nebo předsíň. Náš čas je také ideální nápad pro narozeniny, svatba, výročí či Vánoční dárek. Pokud máte další design v mysli, že byste chtěli vidět ve vaší domácnosti, prosím, neváhejte a kontaktujte nás, jak jsme se vytvořit vlastní příkazy s velkým potěšením!

SPECIFIKACE:

Všechny hodiny jsou vyrobeny z 12 palců (30 cm), recyklované vinylové desky. Chceme jim dát nový život, ale staráme se o životní prostředí. Ciferník je Nálepka Vinyl Gramofonová Poslal Náhodně Typ baterie: 1 AA Baterie (Není součástí balení)

HODINY MECHANISMUS:

Používáme vysoce kvalitní tiché plovoucí rovnováhu mechanismů. Nechceme rušit váš spánek. Váš dobrý noční spánek je velmi důležité pro nás.

BALENÍ

Hodiny je poslat odolné, estetické balení z recyklovaného papíru. Vše je profesionálně zabalené, používáme polystyren uvnitř ochranné podložky v pořadí pro váš produkt, aby vydržely všechny problémy během přepravy :). Jsme vynaložit veškeré úsilí, aby se vaše zásilka dosáhla svého cíle co nejdříve a bez úhony.

Domácí Zeď Dekorace Odkaz

LED Osvětlení Funkce:

Budete mít 16 Klíče dálkový ovladač přizpůsobit barvy na zdi hodiny. LED součástí je USB napájen. 5V DC adaptéru bude zaslán společně podle vaší dodací adresu.

Vítejte Vlastní Pořadí

JAKO NÁPAD, ALE NELÍBÍ SE VÁM DESIGN? POJĎME SPOLEČNĚ VYTVOŘIT NOVÝ! – Dejte nám vědět, co byste chtěli vidět na speciální hodiny a my vám připravíme nový design pro vás. Náš návrhářský tým vám načrtnout své hodiny ve většině případů do 24 hodin. Budete mít možnost, aby přezkoumala, komentovat a požádat o revizi (v případě potřeby), dokud nejste zcela spokojeni s designem.

Štítky: výzdoba, gotický, obraz nástěnné lampy, analogové hodinky, kapesní hodinky steampunk, inteligentní nahrávání sledovat, muži analogové hodinky, látka gothic, rose quartz hůlka stříbrná, luxus dekorace domů, hodiny nástěnné.

Průměr 30cm
Nástěnné Hodiny Typ Další
Styl Stručný
Kombinace Odděluje
Typ Displeje Jehla
Platné Umístění Obývací Pokoj
Materiál Těla Plastové
Značka Podivínský Dny
Formulář Jeden Obličej
Funkce Starožitný Styl
Délka 300mm
Šířka 30cm
Hybnost Typ QUARTZ
Materiál Plastové
Typ Nástěnné Hodiny
Tvar GEOMETRICKÉ
Číslo Modelu GIT-0897
vzor abstraktní

Napsat svou recenzi!

Tetování Lebka s růží Stěny Umění Nástěnné Hodiny Kostra Lebky Trn Růže Vinyl Záznam Nástěnné Hodiny Gotických Domů Dekor Nástěnné Hodiny, Hodinky

Napsat svou recenzi!

Související produkty