Zadání Nádherné Matematiky Světě, (3 svazky)Ano Guangya Inteligence Osvícení

Nové

565.85 Kč

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Matematiky * je matoucí, o tom, proč je to tak užitečné. Mnoho lidí nechápe, že i po promoci. Tato Kniha dokonale ilustruje podstatu matematiky a spojuje matematiku s životem.

13 základní matematické představy, vrstvu po vrstvě, perfektní ležící podstatu matematiky.

dva trpaslíci v průběhu celého textu, grafiky a svěží, vyprávění, hádanky, hraní her, hra za matematický pojem nechte dítě, aby se jednoduché, vědecký způsob, jak přistupovat k matematice, rádi matematiku!

Mezinárodní Andersen Prize vítěz a autor knihy "Malování knihy Brigády" Anno Guangya' klasické dílo.

S cílem rozbít nudné a tuhý dojem z matematiky pro lidské, integruje vědy a umění do jednoho celku, a krásný obraz je pečlivě tažené, takže dítě může užívat dvakrát estetické cítění vědy a umění.

Doporučuje American Publishers Weekly a Školní knihovna journal

Vyhrál Japonsko Matematiky Společnosti Publishing Award, Japonsko dětské Publikování Kultura Award, Japonsko je Národní Školy Knihovna Dohody se vybrat knihy, a Japonské vydání budou otištěny až 150 krát celkem

pečlivě vybrané vysoce kvalitní papír, tisk, stupeň v blízkosti původní papír, textura jemné, měkké barvy, a usilovat o to, aby dokonale prezentovat krásný, teplý obraz světa pod Anno pero.

[计]基本信息 název Produktu: [Dangdang síť skutečné doručení zdarma dětská kniha] do nádherné matematického světa (všechny 3 svazky) Ano Guangya napsal intelektuální rozvoj dětské knihy a obrázkové knihy 3 let 6-rok-staré děti je osvícení logická interaktivní hra, kniha, Otevřená kniha: 16 Autor: Anno Guangya, překládal Li Yuzhen Cena: 118.80 ISBN Č. 9787513308076 Publikováno: 2013-01-01 Tisk: nová hvězda tisk Tisk čas: 2013-01-01 Vydání: 1 Tisk počet: 1

Vstupem do Nádherné Matematického Světa 1

To není tým.

Kouzelný lektvar

sekvence

Výška a Výška

Procházky do Nádherné Matematického Světa 2

Neuvěřitelné Magie Stroj

Porovnávat a přemýšlet o tom.

Body, tečky, tečky...

Digitální Kruhu

Hrabě vody

Vstupem do Nádherné Matematického Světa 3

Lektvary

Krásný trojúhelník

Bludiště

Vlevo a vpravo

Epilog výňatek

To není tým.

Když kniha vyšla brzy, mnozí lidé byli překvapeni: "Je to učebnice matematiky?" Tato reakce byla docela nečekaná, protože tam byl nikdy taková učebnice matematiky, že i prasata a ptáci měli předtím. Pokud se jen naučit čísla a grafiku, existuje mnoho dobrých matematických knih. Ale myslím si, že nejsou tam žádné takové knihy, nejen o aritmetice, ale také o všechny z nich. Jak zajímavé knihy, jako by to mělo být. * Zjistil jsem, že taková kniha je učebnice matematiky. To je důvod, proč tato kniha se rozhodla být učebnice matematiky.

Slovo "matematika" je přeložena z "Matematiky". To nemá význam matematiky v etymologii, ani je to omezeno na množství a grafika, ale je blíže ke smyslu, kteří hledají znalosti a myšlení metod. Slyšení tyto, cítím se mnohem pohodlnější. Bylo nás trápí po dlouhou dobu. To nám dává pocit, že je těžké se naučit "aritmetika", nebo "matematika", který není původem z matematiky. Kvalitní. Skutečné matematiky obsahuje radost z objevování všude. Matematika je nádherný myslel, že "budovy", který byl vytvořen a obohatil od té doby. Některé díly jsou prochází velkou proměnou, některé jsou relativně dokonalé, a některé jsou ve výstavbě.

Za účelem vybudování další cihlu do budovy, někteří matematici zasvětili celý jejich život. Ale to je důvod, proč tato budova je tak krásná. Proto se snažíme v našich silách, aby trénovat naši schopnost dětí rozpoznat tuto budovu.

V matematice je předpokladem pro přidávání a odčítání čísel je, že jednotky jsou stejné. Například, na straně 6, můžeme říci, že tam jsou 8 kachen a 1 liška na obrázku, nebo existuje 9 malých zvířat na obrázku. Výsledky se liší s různými jednotkami. Účelem této kapitoly je, aby si lidé myslí o stavu předpokládané poté "unit 1". * Na začátku, lidé měli dvě metody:

I. Dát podmínku, a sbírat věci, které podle ní.

II. Zjistit, že podmínka z toho, co je získané.

Tato kapitola přijímá metoda II, což je o něco více znepokojující než metoda I. To je myšlenka, základní teorie množin. Některé příklady mohou být obtížnější, a podle různých metod analýzy, někdy dva druhy závěry lze vyvodit. Když děti nechápou, dospělí by měli doprovázet je na starosti. Pokud dáte dětem mnoho tipů, které jim pomohou řešit problémy, pak byste se jen naučit je druh poznání. Nicméně, když se děti a jejich přátelé přijít na odpověď prostřednictvím diskuse a v závislosti na své vlastní schopnosti, i když tam je chyba, mohou se naučit metody a kroky myšlení o problému a získat radost z objevování.

Kouzelný lektvar

Už jste někdy viděli takový obraz? Zvířata v malování koně tvář, ovčí nohy, lví ocas a roh na čele. To je krásný obraz antiky na základě jednorožci z řecké mytologie.

Francouzský surrealistický básník Loterie Amon jednou napsal báseň s názvem Píseň Mardollo, z nichž jeden je proslulé zejména:

"je to stejně krásné jako šicí stroj a deštník naráželi na anatomickém stole."

Když budete číst tuto báseň, můžete cítit krásu iluzi, že jste nikdy nezažili?! Jako středověká alchymie, od dávno, přemýšlel o dvě různé věci dohromady byl důležitý způsob, jak vytvářet nové věci. Alchymie se snaží směsi nebo oddělené věci, občas. Situace: i když to není zlato, to je nová látka. Pokud řecká mytologie je alchymie, víry a fantazie, pak surrealistické poezie je alchymie jazyk. Tam je nic, ale krása. Nicméně, skutečné alchymie Středověku opravdu extrahované něco.

Štítky: Ingress, povidon, cueca bag, disney sofia, thor thunder, červená úzká kravata, traumatologie, super darebák, filtr maska kn95, elsa hlavy.

Žánr vzdělávání
Publikum Děti

Napsat svou recenzi!

Zadání Nádherné Matematiky Světě, (3 svazky)Ano Guangya Inteligence Osvícení

Napsat svou recenzi!

Související produkty