Automatické Inteligentní AI Držák Pro Foto Vlog Video Najevo, Fotografování Selfie Smartphone Selfie Fotografování Gimbal 360 Tváři Sledovat, Jak Apai Genie

Nové

89.55 Kč

Popis:

Funkce

- Všechny-in-jeden Chytrý Fotografování Fotoaparát:Přijmout Umělé inteligence technologie převádí lidský obraz syntézu a rozsah odhadu do inteligentní fotografie, 360°horizontální otáčení a automatické identifikaci osob nebo domácí zvířata. Když budete pohybovat, bude telefon otočit na místo, kam chcete jít a vzít snímek automaticky na pevně stanovenou dobu 3 sekund.

- Modernizované provedení: Tento objekt sledování inteligentní snímání fotoaparát byl aktualizován a to jak v hardwaru a softwaru, v kombinaci s super low power Bluetooth 5.0 čip vyměnitelná baterie design, snadno splnit denní potřeby natáčení. Rukojeť držák telefonu jsou vyrobeny z měkkého silikonu, který podporuje mobilní telefony s velikostí 56-100 mm.

- Pozornost k Instalaci Detaily: Je třeba otevřít mobilní telefon Bluetooth, a pak otevřete "Live360 Asistent" poté, co dát 3*AA baterie, bude automaticky připojen do 6 sekund. Pak stiskněte na 2s tlačítko, pak červené světlo blikat a přístroj je zapnutý. Pozornost se nepohybují příliš rychle, nebo sledování objektu fotoaparát nemusí držet krok s vámi. Kompatibilní s iPhone iOS 10.0 nebo novější a Android 8.1 nebo novější.

- Více Funkcí:Maximalizovat schopnosti vašeho smartphonu fotoaparát s 360°sledování objektu a další. 1/4" univerzální konektor, kompatibilní s většinou stativ. Skvělé pro projevy, skupinové fotografie, dobrodružství fotografií, Instagram, Facebook Live, video. Nechte telefon vás sleduje a vzít selfie, nebo video, již nebudou muset požádat o pomoc.

Live360 Asistent Střelecké Dovednosti:

1. Natáčení účinek mobilní telefon může být ovlivněna prostředí fotografování. Vybrat správné osvětlení prostředí a udržet správný zdroj světla.

2. Prosím, nehýbejte se příliš rychle, nebo sledování objektu fotoaparát nemusí držet krok s vámi.

3. Nedržte telefon sedadlo ručně v případě, že se třese.

4. Připojení k Bluetooth a otevřete "Live360 Asistent ". Držitel se automaticky do vašeho zařízení během 6 sekund. Žádné ruční párování Bluetooth.

5. Zastavit sledování automaticky při odpovědi (video) hovory.

Jak používat:

1.Namontujte 3*AA baterie (Baterie Nejsou Součástí balení)

2.Dát telefon na stojánku (Tip: Podporované Rozměry Telefonu 56-100 mm)

3.Stáhněte si aplikaci "Live360 Assistant" z Apple Store nebo Google Play

4.Stiskněte na 2s tlačítko, pak červené světlo blikat a přístroj je na

5.Zapněte Bluetooth, připojení Bluetooth a aplikace "Live360 Asistent "

6.Vyberte si režim a začít střílet

Specifikace:

Materiál: Plast

Barva: Černá

Hmotnost produktu: 0.25 kg/ 0.55 lb

Podporované Rozměry Telefonu: 56-100mm

Napájení: 3* AA Baterie (Není Součástí balení)

Rozměry výrobku: 10*10*17.5 cm/3.93*3.93*6.88 v (L*W*H)

Úhel: 360° Horizontální Otáčení

Systém podpory: iOS 10.0 a novější/ Android 8.1 a novější

Obsah Balení:

1x Telefon Mount Stabilizátor

1x Uživatelská Příručka

Štítky: selfi tyč stativ, lowepro nova 170 aw, tvář trati, L08, gimbal smartphone, ai fotoaparát, selfi, afi smartphone gimbal, fotoaparát vlog, gimbal.

Materiál Plastové
velkoobchod,dropshipping Podpora
Číslo Modelu Inteligentní AI Gimbal
Podpora Dálkového Ovládání Ano
Délka ve složeném stavu (mm) -
Nakonfigurován pro(Adaptace) Kamery
Hmotnost (g) 0,25 kg
Max Extened Délka (mm) -
Komunikace Bluetooth
Značka centechia
Balíček Ano
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Automatické Inteligentní AI Držák Pro Foto Vlog Video Najevo, Fotografování Selfie Smartphone Selfie Fotografování Gimbal 360 Tváři Sledovat, Jak Apai Genie

Napsat svou recenzi!

Související produkty