Čtyř kvadrantový fotodetektor / spot pozici detektor / dvou-dimenzionální fotodetektor modul / s zdrojový kód

Nové

2 392.61 Kč

Místo pozice detektoru modul čtyřkvadrantový detektor velikost je 30mm (délka) X30mm (šířka) X15mm (tloušťka), fotosenzitivní otvoru je 10mm, optický port se závitem a vnitřního závitu je M12. Na spodní straně detektoru má M4 šroub o délce přibližně 6 mm. Toto připojení tyče mohou být použity k zajištění celého detektoru. Koncem náskok čtyř-kvadrantový detektor (délka kabelu je asi 1,5 m) je standardní PS2 konektor. Za druhé, akvizice disk deska velikost desky je 60 mm (délka) X49mm (šířka) X25mm (výška), včetně vstupní rozhraní PS2. sedadlo (6 děr), RS232 komunikace a napájení pin (4 piny). Navíc, tam je DC napájecí zásuvka pájení otvorem na pravé straně desky, které mohou být připájeny na standardní DC005 zásuvky pro napájení desky. Tři RS232 sériovou komunikaci a příkazy úroveň RS232 sériové komunikace je TTL nebo 3,3 V úrovně. Uživatelé mohou použít IO logiky čipu, jako například jednočipový mikropočítač a DSP komunikovat s ním podle sériového portu protokolu. To může také komunikovat s PC přes USB / RS232 (TTL úrovně) modul. Nicméně, to není možné komunikovat s RS232 port nebo USB na RS232 (standardní sériový port, úrovně) modul nebo kabel, který je dodáván s PC (protože napětí neodpovídá). Přenosová rychlost tohoto rozhraní RS232 sériového portu: 115200, Počet číslic: 8 Stop pozice: 1 Zkontrolujte, zda kód: N naleznete v přiloženém textovém dokumentu pro konkrétní příkazy. Čtyři pracovní princip zkontrolujte Prosím přiložený textový dokument. Pět zkušebních software

Prosím, viz přiložený textový soubor pro funkci každé části, jak je znázorněno. Pět BCB zdrojový kód popis Zobrazení přiloženém textovém dokumentu. Šest zavedení pozice detektoru modul je velmi jednoduchý na používání: světlo prochází, polohu detektoru světla vchodu do jeho fotosenzitivní povrch, vložte USB port na připojený USB na RS232 modul do počítače, otevřete přiložený software, a vyberte port COM. Informace o poloze místa mohou být zobrazeny na software. Když směr M4 šroub pevné poloze detektoru je svisle dolů, pozice na místě, na fotosenzitivní povrch je v one-to-one korespondence s pozice je zobrazena pomocí softwaru. Například, na místě je ve skutečnosti nachází v levém horním rohu fotocitlivého povrchu, a pozice místo na software se vyznačuje software. Červená tečka se také zobrazí v levém horním rohu kříže; v případě, že místo je v dolním rohu fotosenzitivní povrch, červená tečka se také zobrazí v pravém dolním rohu kříže. Pozice detektoru modul může být použit pro sledování směřující stabilita laserového paprsku; nebo podle získané bodové informace o poloze, paprsek může být stabilizován na určitý směr úpravou některé snímky, nebo směr slunce může být určena tím, že zobrazování. Tím, že sleduje slunce využívání solární energie. Při sledování odlišné zdroje světla, malý objektiv může být instalován na vstupu světla do polohy detektoru pro sledování polohy zdroje světla tím, že zobrazování. Objektiv je standardní M12 rozhraní, které je velmi běžné na trhu. Při incidentu laser intenzita je vysoká, odpovídající útlumový článek by měl být přidán před vstupem do detektoru, aby se zabránilo nasycení pixelů napětí.

Štítky: myš stalker, optické vlákno sekáček, 520nm laser, kvadrant, headset micro usb, G902, zubní figuríny, ldr fotoodpor, vfl, Fotoodpor.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Číslo Modelu -
Typ Výstupu -

Napsat svou recenzi!

Čtyř kvadrantový fotodetektor / spot pozici detektor / dvou-dimenzionální fotodetektor modul / s zdrojový kód

Napsat svou recenzi!

Související produkty