Lexar SSD 1 TB Interní SSD 2.5 SATA III 6GB/s, 500GB Solid State Disk pro Notebook, Stolní Počítač NS100

Nové

554.13 Kč

Lexar SSD 1TB Interní SSD 2.5 SATA III 6GB/s 512 GB ssd Disk pro Notebook, Stolní Počítač NS100

Funkce

* Upgrade vašeho notebooku nebo stolního počítače pro rychlejší rozjezd datové přenosy a aplikace načte s rychlost čtení až 520MB/s * Rychlejší a spolehlivější než tradiční pevné disky * Funkce SSD dash software řízení * Odolné proti nárazům a vibracím bez pohyblivých částí * Opírající se o tři-rok omezená podpora produktu

Popis

Zvyšte svůj výpočetní výkon s optimalizovanou účinnost a trvanlivost.

Zlepšit své stávající výkonnosti systému s Lexar® NS100 2.5" SATA III (6Gb/s) SSD. Tento snadný upgrade vám dává rychlejší boot-up, aplikace zatížení časy, a přenos dat zapnutí svůj starý počítač z dinosaura na dynamo s rychlost čtení až 550 MB/s1. Na NS100 SSD je odolné proti nárazům a vibracím, a také nemá žádné pohyblivé části, takže je chladnější, tišší a spolehlivější než tradiční pevný disk. K dispozici v kapacitách od 128 GB-1 TB, takže si můžete uložit všechny své oblíbené soubory bez zbytečných zpomalení. 3-rok omezená záruka.

Dejte svému notebooku nebo PC počítač boost.

S NS100 můžete ušetřit čas a peníze tím, že upgrade vašeho notebooku nebo PC. S zlepšení výkonu a rychlosti čtení až 550MB/s1, bude to dělat boot-up, datové přenosy a aplikace zatížení časy vítr.

Rychlejší a spolehlivější než tradiční pevné disky.

Na NS100 SSD zbaví výkon počítače úzkost z nutnosti staré tradiční pevný disk a umožňuje to, aby se do centra pozornosti s větší rychlostí a úložného prostoru než kdy předtím.

Šok a odolné proti vibracím s žádné pohyblivé části.

Na rozdíl od tradičních pevných disků, NS100 SSD nemá žádné pohyblivé části, takže je více odolné a méně pravděpodobné, že selhání.

Podrobnosti O Produktu

Štítky: ssd 240 asus, hd 8 tb, lexar micro sd, ssd, ssd sata 2 tb, muži počítače, ssd 1t tb, hd ssd, hd ssd 128gb, m2 nvme.

Regulátor DM1120
Balíček Ano
Položka Stav Nové
Nand Flash Typ TLC
Velikost 2.5"
Značka lexar
Číslo Modelu NS100
Rychlost Čtení/Zápisu 520MB/S
Aplikace Notebook
Typ Vnitřní
Styl ssd
Původ KN(Původu)
Typ Rozhraní SATAIII

Napsat svou recenzi!

Lexar SSD 1 TB Interní SSD 2.5 SATA III 6GB/s, 500GB Solid State Disk pro Notebook, Stolní Počítač NS100

Napsat svou recenzi!

Související produkty