Hra Virtua Tennis 4: World Series (PS Vita) používá

Nové

177.39 Kč

Вовлекайтесь V rychle tenisové zápasy ve hře Virtua Tennis 4: World Series. V Rozdíl od vážné tenis Simulátory, tato hra představuje Fascinující pasáž. Hrát Populární mistři tohoto sportu, Staňte mistrů a vyhrát Název pro 4 ročních hry. Svět Série Tenis

To Hra verze je re-edition Čtvrtý díl Virtua Tennis pro portable PS Vita konzole. Hra byla změněna na Použití na unikátní konzole "Sony": vývojáři podílející se Téměř všechny funkce konzole. Zápasy Projít rychle, což je skvělé Pro hru na cestách, pokud budete mít "Witu" S tebou na cestě. V různých herních módech Unikátní funkcí jsou také používány Console. Že při hledání nejlepší Tenis hra pro "Vita", ujistěte se, že Věnovat pozornost tomuto projektu.

Vlastnosti: Hra :

Kontakt Tenisový Mistr. Přední PS Vita kamery umožňují přenos Vlastní obraz ve světě hry. Hra Vytvoří z vaší fotografie jedinečné Obrázek. Budete i nadále pracovat obrazu V editoru, a voila-budete sami se přestěhovali Do virtuálního světa tenisu.

Hra Na mezinárodní úrovni. Nejvíce Hlavní herní mód je "World Series". Zúčastněte se ve velkém měřítku hry, Vyhrát turnaje a myslím, že předtím, než Nejvíce strategicky. To je plánování Pomůže vám vyšplhat až na vrchol Turnaj schody a stát se nejlepší.

Neuvěřitelné Mini-hry. V sérii Virtua Tennis byl vždy hodně neobvyklé a Legrační mini-hry. Tato hra není Výjimku. Mimo jiné, budete Sbírat peníze v Kasinu, střílet v Ptáci z Plastelíny, a také zkusit Další mini-hry, které se zapojily Unikátní funkčnost konzole.

Zapojit Touchpad. VE hře budete Lze použít nejen tlačítka, Ale také dotykový displej pro ovládání. Ovládejte svůj charakter, velmi Jednoduché a intuitivní, což je skvělé Vhodné pro začátečníky tenisové série.

Štítky: sd ps vita slim, modrá ps vita slim, případě ps vita, 4 ps, 3 ps, hra ps3, ps vita hry nabídky, sd2vita, psvita, krabice ps vita hry.

Značka NIC

Napsat svou recenzi!

Hra Virtua Tennis 4: World Series (PS Vita) používá

Napsat svou recenzi!

Související produkty