FIRECORE Automatický samonivelační Vysoce Přesné Červený/Zelený Rotační Laser + 5M Věže Pravítko +1,6 M Stativ

Nové

5 954.87 Kč

O Laserové Úrovni :

Vodotěsný/prachotěsný: IP64 Třída Laseru: Třída 2 Přesnost:H: ±2,4 mm/ 30m , V:±3mm/ 30m, Rozsah automatické Nivelace:±5° Rozsah Měření: Průměr:500 m(použití laserového detektoru) Pracovní vzdálenost:40M rychlost Otáčení:0,60,120,300,600 r.p.m Směrové-skenování úhel:0°,10°,45°,90°,180° Sklon rozsah nastavení:±5°(Bi-directional) zdroj Světla:Laserová dioda Dolů bod diody:±1mm/1,5 m Vlnová délka:635nm(červená), 532nm(zelená) Dálkové ovládání vzdálenost:Cca 20 m Pracovní Teplota:-20℃-50℃ Napájení:DC4.8-6V(dobíjecí baterie) Hmotnost:4,5 kg

Baterie splátky:

Dobíjecí baterie k dispozici pro tento nástroj. (1)sejmout kryt bateriové pouzdro na spodní části přístroje. (2)vložte baterie do pouzdra podle správné elektrody. (3)Položte kryt na box,a pak tightem všechny šrouby.

Vodorovné skenování:

Položte přístroj na stativ nebo na stabilní a rovný povrch,nebo dokonce pověsit na zeď.do svislé polohy nástroje,a udržet sklon nástroj v rozsahu od -5° do +5°

Vertikální skenování :

Položte přístroj na rovný povrch,a udržet sklon nástroj v rozsahu od -5° do +5°

Napájení:

1.Stiskněte tlačítko on/off aby automaticky do funkce, když indikátor napájení světla. 2.když indikátor napájení světla,to ukazuje napětí baterie je nedostatečné .pak dobíjecí baterie musí být nabitá. 3.Stiskněte tlačítko ON/OFF znovu pro vypnutí přístroje a indikátor napájení se jde ven.

Vyrovnání:

Stiskněte tlačítko On/OFF aby automatické vyrovnání do funkce, když laserový paprsek začne mrkat.Po automatickém vyrovnání,laserový modul se bude otáčet rychlostí 600r.p.m.(1) ON/OFF:kontrola státní moci. (2) kontrolka Napájení:svítí, Když svítí,přístroj je v rozběhu.jinak je zavřou. (3)Režim v dicator:Když svítí,přístroj je vyrovnání ručně.když to mrkne,zůstane v poplachu.(sklon přístroje je mimo rozsah). (4)Klíčem s automatickou drift model systému:Varuje uživatele pro nevyrovnané zařízení (5) Světle automatické drift model systému:Když světla blikají pomalu,to je v Automatickém drift model systému.když světla blikají rychle,laser nebude úroveň. (6)Urychlení:Kroužení knoflík .rychlost skenování zahrnuje 5-uzlů:0-60-120-300-6000r.p.m (7)Směrové skenování:Kroužení knoflík.úhel skenování zahrnuje 5 úrovní:0 -10° -45° -90° -180° (8)Manuální/Automatické:ovládání režimu vyrovnávání. (9)Vlevo-spinning:laserový modul krok-pohyb proti směru hodinových ručiček,když laserový modul je napájení vypnuté nebo je skenování directionlly. (10)Právo-spinning:značení laserový modul krok-moveclockwise,kdyžlaserový modul je napájení vypnuté nebo je skenování směrově. (11)X-osy;Nastavení sklonu v ose X,kdy nástroj zůstane v manuálním režimu. (12)Y-osy:Nastavení sklonu osy Y,kdy je přístroj v manuálním režimu

V případě, že přístroj je umístěn nesprávně,nebo nástroje přesahuje rozmezí ±5°.v tu chvíli se indikátor režimu a laserový paprsek bude wink spolu.pak se nástroj správně.Upozornění:nástroj se zavře automaticky po pěti minutách se alarm.

Sklon úprava:

je-li přístroj nastavit ve svislé poloze, aby udělat vodorovné skenování,sklon v ose X a Y-osa může být setted.Stiskněte klávesu manuální/Automatické při režimu indikátor světla,přístroj vstoupí do režimu manuálního vyrovnání.

Remote:

Dálkové ovládání přístroj přijímá infračervené techniky.Cílem otvor infračerveného paprsku na nástroj(jak je znázorněno níže), aby dálkové ovládání do funkce (k Dispozici vzdálenost:indoor:30 M;venkovní:20M)klávesnice panel obsahuje 9 klíčů;indikátor RC bude wink ukázat provozní signál byl vyslán ven, jakmile stisknete libovolné tlačítko.

Nástroje z panelu:

Štítky: huepar, Napájení 12v dodavatele omáček-není snadný, laserové úrovni, automatická úroveň, fotoaparát na stativ, firecore f93t xr, laser, globbles záře, head laser, firecore f93t xg.

Je Inteligentní Zařízení No
Původ KN(Původu)
Certifikace CE
Značka Firecore
Typ Rotační Lasery
Pracovní Vzdálenost 40m
Vlnová délka 635nm/515nm
Přesnost H
Nivelační rozsah ±5°
Napájení DC4.8-6V(dobíjecí baterie)
Rychlost Odstřeďování 0/60/120/300/600 r.p.m
Model Měření 12 řádků
Velikost 200X180mm
Číslo Modelu FRE207R/G

Napsat svou recenzi!

FIRECORE Automatický samonivelační Vysoce Přesné Červený/Zelený Rotační Laser + 5M Věže Pravítko +1,6 M Stativ

Napsat svou recenzi!

Související produkty