Doprava zdarma Auto, Okno Blíže Relé LHD levostranné řízení Pro Honda Fit/Jazz 08-13/CRV 08-11/Město 09-14/Civic 09-11

Nové

596.77 Kč

Vhodné Pro Honda Fit/Jazz 08-13/CRV 08-11/Město 09-14/Civic 09-11

Poznámka: 1.když umístíte objednávku, prosím, řekněte mi, co je auto a 2.ročníku.Prosím, ujistěte se, že vaše auto je Levá ruka pohon , nejsou vhodné pro pravostranné řízení 3.Prosím, ujistěte se, že váš řidič dveře okno přepnout stejné jako na obrázku. pokud jste ne dont vědět, prosím, pošlete mi fotky! 4. Pokud se položka dostane do vody, nebudeme záruka je 5. pokud máte jakýkoliv problém s položkou a instalací, prosím, kontaktujte nás nejprve spíše než otevřít spor! Funkce: 1.Statické pracovní napájení: DC 12V 2. Statické pracovní proud: 3. Vhodné pracovní teplota: -20-80 stupňů 4. Efektivní ovltage ACC a Blokovací signál: >9V 5. Výstupní Výkon pro každý jedno okno: Funkce: 1. Automatické zavření oken po jednom 2. s instalační manuál 3. Je třeba snížit 2 drát a udělat kabelový svazek

Dodání Podrobnosti : 1.Odeslání zboží do 5 pracovních dnů(nezahrnuje víkend a svátek) tím, co přepravce kupující vybrat 2.By China Post Air Mail ,obvykle je třeba 30-50 pracovních dnů, aby se dospělo na kupujícího na místní poště 3.Bude aktualizovat sledovací číslo na Koronavirusvcr.cz. 4.My dont přijmout odpovědnost pro kupující země celní nebo žádný manipulační poplatek , jako vzdálená plocha, manipulační poplatek,ect 5.Pokud máte speciální pro artikl hodnotu, prosím, aby na vědomí, nebo poslat zprávu na nás. Nejlepší Servis A Záruka : 1. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše eBay ID. 2. Dopravu zpět hradí Kupující 3.12 měsíců Záruka Výrobce za vady zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měs záruka 4. Pokud se voda jít do core,my dont vzít zodpovědnost na opravu, nebo se vrátit, nebo vrácení peněz . 5.Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se k nám v rámci záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. Zpětná vazba : Zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: honda power window, honda fit jazz, pro honda crv, jazzway, honda city obložení interiéru, honda civic, honda civic relé, honda fit jazz usb adaptér, honda jazz sluneční clona, adaptér honda city.

Hmotnost Položky 0.5kg
Napětí 12V
Značka NoEnName_Null
Typ Položky Kabely, Adaptéry A Zásuvky

Napsat svou recenzi!

Doprava zdarma Auto, Okno Blíže Relé LHD levostranné řízení Pro Honda Fit/Jazz 08-13/CRV 08-11/Město 09-14/Civic 09-11

Napsat svou recenzi!

Související produkty