Komerční šťáva z cukrové třtiny stroj Elektrický třtina juice extractor 4-rollders třtiny-juice squeezer Třtiny odšťavňovač, drtič 110/220/380v

Nové

12 076.05 Kč

Komerční šťáva z cukrové třtiny stroj Elektrický třtina juice extractor 4-rollders třtiny-juice squeezer Třtiny odšťavňovač, drtič 110/220/380v

Vlastnosti produktu

Název: cukrová třtina odšťavňovač Model: QJH-L100B Napětí: 110v/220v/380v Výkon: 0,75 kw Netto váha: cca 72 kg rozměry Výrobku: 560*360*650 mm Rozsah použití: Západní restaurace, restaurace čaj, ovoce a zeleniny, zpracování rostlinných, nápoj, obchod, zařízení, atd. Vlastnosti:

1.Stroj přijímá šnekové a řetězové nebo ozubené kolo a řetěz převodovka, trvanlivé použití.

2.Odšťavňování válečky lze snadno rozebrat k čištění.

3.Cukrová třtina odšťavňovač je vhodný zejména pro extrakci těžké sugarcanes.

4.Všechny díly kontaktu s potravinami jsou vyrobeny z nerezové oceli, k zajištění zdraví

5.Šťáva a kaly mohou být odděleny, automaticky a rychle, můžete přímo vychutnat čerstvé šťávy po stisknutí tlačítka .

6. Kromě toho může extrahovat jiné podobné ovoce, jako je zázvor

obrázek ukazuje :

Vezměte prosím na vědomí níže:

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy"(368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

2)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

3)A vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu. Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Štítky: osobní odšťavňovač stroj, sugarcan, průmyslové odšťavňovače stroj šťáva extractor, jediné šnekový odšťavňovač, komerční odšťavňovač, cappuccino maker, tmel nástroj, ruční odšťavňovač, steel mill stroje, kompostovatelný třtiny.

Číslo Modelu QJH-L100B
Hodnocení (Ot / Min) <12000Rpm
Tvar Nabíjecí Port KOLO
Nabíjecí Port Tvar KOLO
Certifikace Další
Kapacita 500-1000 ml
Nádoba Na Dužninu Objem 0,5 L-1L
Čistá Hmotnost 72 kg
Nastavení Rychlosti Jeden Rychlostní Stupeň
Rozměry 560x360x650mm
Značka LZHZXY
Anglický návod k obsluze Ano
Bydlení Materiál Z Nerezové Oceli
Funkce Odšťavňování
Napětí 110v/220V/380V
typ roller 4-válce
Typ Jeden Převodový Stupeň (Masticating) Odšťavňovač
Výkon (W) 750W
Způsob, Kterým Se Tabulka
Materiál Čepele Z Nerezové Oceli
ČÍSLO VÝROBKU GL0025
Rozměry (L x W x H (Cm) 560x360x650mm

Napsat svou recenzi!

Komerční šťáva z cukrové třtiny stroj Elektrický třtina juice extractor 4-rollders třtiny-juice squeezer Třtiny odšťavňovač, drtič 110/220/380v

Napsat svou recenzi!

Související produkty