100 khz-1,8 GHz RTL SDR Software Definované Rádio Přijímač HF SMA Anténní Konektor

Nové

475.45 Kč

43197 Popis:

To je RTL-SDR software defined radio přijímač s RTL2832U ADC čip, tuner R820T2, 1PPM TCXO, SMA F konektor a hliníkové pouzdro s pasivním chlazením.Melodie z 100 kHz-1,8 GHz, až 3.2 MHz (2,4 MHz stabilní) okamžitá šířka pásma. (HF funguje v přímém režimu odběru vzorků).Ideální pro použití jako počítačové rádio skener s svobodného software, jako SDR#, HDSDR, SDR-Radio, GQRX nebo SDR Touch na Android.Funguje na Windows, MacOS, Linux, Android a stolní počítače, stejně jako pro Raspberry Pi.

Skvělé pro mnoho aplikací, včetně obecné rádio skenování, řízení letového provozu, veřejné bezpečnosti, ADS-B letadel radar, mořské AIS, ACARS, svazkové rádiové sítě, P25/MotoTRBO digitální hlas, POCSAG, meteorologické balóny, APRS, NOAA APT/Meteor M2 meteorologických satelitů, rádiové astronomie, DAB, nebo jako nízké náklady panadapter se standardní šunka rádio.

Tento model má několik vylepšení oproti jiným modelům.Používá vylepšený tuner R820T2, 1PPM TCXO, má lepší komponenty, přepracované PCB, chlazení vylepšení, navíc ESD ochranu a SMA F konektor.To také má LNA(nízkošumový zesilovač).Vyžaduje USB 2.0 nebo novější.Funkce na DVB-T +DAB+FM+SDR RTL2832U R82T2 TCXO + HF.Prosím, neváhejte nás kontaktovat pro podporu.

Vlastnosti:

SMA samice anténa port - Generic klíčů použít méně časté MCX nebo PAL anténa porty.SMA je častější, takže více adaptéry a antény jsou k dispozici pro něj.To je také více odolný a má nižší RF vložení ztráty.

HF recepce v Přímém Režimu odběru Vzorků - Poslechněte si 100 kHz-25 MHz s přímým odběrem vzorku.Jednoduše připojte HF antény k SMA port, a zvolte Q-branch režimu.Tam je postaven v 25 MHz low-pass filtr, ale další HF filtry může být nutné pro optimální výkon (e.g.k tlumení silné MW, AM).

Lepší systém Chlazení, velké Hliníkové pouzdro a pasivní chlazení - Tyto jednotky přicházejí akcie s hliníkovou případě a pasivní chlazení pomocí dvou ventilátorů.A PCB deska je určena hlavně pro pasivní chlazení design chladící otvory a velké hliníkové pouzdro.To zastaví příjem selhání v důsledku tepla nad ~1.2 GHz.

Použijte tuner R820T2, vyšší kvalita pasivní komponenty, sytič na USB kabel, aby se snížilo USB hluk, mnohem lepší PCB design pro výrazně méně vnitřních spurs a hluk, různé break-out podložky, zlepšenou ESD ochranou, další bypass kondenzátory a feritové elektrické vedení, tlumivky, lepší front-end odpovídající obvodu a lepší LDO.

Celkově nižší hlučnost, větší citlivost.Můžete naladit od 100 kHz až 1,8 GHz a má až 3,2 MHz (2,4 MHz stabilní) okamžitá šířka pásma. (HF příjem nižší než 24 MHz běží v přímém režimu odběru vzorků).

S LNA, nízká hlučnost zesilovač pro VF signály. 10 krát zesílení než normální HF recepci.

Skvělé pro mnoho aplikací, včetně obecné rádio skenování, řízení letového provozu, veřejné bezpečnosti, rádio, ADSB, AIS, ACARS, svazkové rádiové sítě, P25 digitální hlas, POCSAG, meteorologické balóny, APRS, NOAA APT meteorologických satelitů, rádiové astronomie, meteor scatter, monitorování, DAB, nebo pro použití jako nízké náklady panadapter s tradiční ham radio.

Obsah balení:

RTL SDR rádio přijímač jednotka, kit x 1

Malé testování anténa x 1

USB kabel x 1

Štítky: sdr, hf antény sdr, rtl sdr, anténa hf, dab-tv, board fpga, rsp1, ssb transceiver, ham radio anténa baofeng, Linux OS.

Číslo Modelu -
Původ KN(Původu)
Balíček Ano
Certifikace NIC
Značka SD&HI

Napsat svou recenzi!

100 khz-1,8 GHz RTL SDR Software Definované Rádio Přijímač HF SMA Anténní Konektor

Napsat svou recenzi!

Související produkty