Starší Starý Muž Pokrývky hlavy pro Maškarní Halloween Realistické Pokrývky hlavy J55

Nové

452.43 Kč

Starší Starý Muž Pokrývky hlavy pro Maškarní Halloween Realistické Pokrývky hlavy J55 Popis:

Vlastnosti:

1. K nerozeznání pokrývky hlavy, maškarní, Halloween, další já.Starý muž pokrývky hlavy je určitě vaše nové zkušenosti v Halloween.

2. Tato pokrývka hlavy je tvarovaná a je navržen na naše zcela aktuální jádro, a je zdaleka náš nejvhodnější a univerzální pokrývky hlavy.Tato pokrývka hlavy má všechny naše nejnovější aktualizace na pokrývky hlavy, designu a technologie.

3. Kůže-bezpečný latex: Všechny naše pokrývky hlavy jsou vyrobeny z ultra-flexibilní, kůže bezpečné latexu.Bezešvé oční otvory: Pro extra realismu, naše pokrývky hlavy přijít s nejmenší a nejpohodlnější oko díra možné.

4. Vyztužené: Naše pokrývky hlavy jsou vyztužené s 4-way stretch tkaniny ve strategických oblastech, jako jsou ústa, oči, uši a nos, aby zajistily vynikající trvanlivost bez omezení pohybu.

5. Nejlepší pokrytí: Naše heagears jsou navrženy s delší, než je průměr pokrývky hlavy pro nejlepší hrudi pokrytí a realismu.

Upozornění:

1. Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt.Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření.

Specifikace:

Název: starý muž pokrývky hlavy

Materiál: Latex

Tip: Po barvení, tam bude nějaký zápach latexu a barevné pasty, prosím, dát to ve větrané místo pro den nebo dva, a zápach zmizí.

Balíček Zahrnuje:

1 x pokrývky hlavy

Štítky: sluchátka kabelové vedení zařízení jbl, mini náš noel, jbl, masquerad, black ice muži, jbl pad, lunchbox muži, kočka a člověk, císař člověka, francouzský tým.

Číslo Modelu 266864
Značka Swokii
Typ Položky Příslušenství
Pohlaví Unisex
Znaky Další
Typ Zdroje Dovolenou
Komponenty Pokrývky hlavy
Původ KN(Původu)
Materiál Další

Napsat svou recenzi!

Starší Starý Muž Pokrývky hlavy pro Maškarní Halloween Realistické Pokrývky hlavy J55

Napsat svou recenzi!

Související produkty