Multi-Funkce IR Dekodér 1,8 Palcový TFT Tranzistor Tester Elektronických součástek LCR-TC1Rechargeable Velké Baterie Pro Dropshipping

Nové

315.12 Kč

Vlastnosti:

TFT graf

Ne jako obvyklé černé a bílé displej, tento detektor bude zobrazovat výsledky v barvě. To lze jasně ukázat data v barevné TFT graf, který je snadno čitelný.

Dobíjecí velké baterie

Multi-funkce IR dekodér s vestavěným-in dobíjecí velké kapacity může podporovat dlouhé pracovní. Dobíjecí baterie design je také vhodné provádět.

Snadné ovládání

Multi-funkce IR dekodér s jedním tlačítkem provozu a automaticky monitorování/vypnutí funkce je snadno ovladatelný. Kromě toho, můžete stisknout tlačítko multi-funkční tlačítko, aby se v blízkosti detektoru.

Multifunkční

Multi-funkce IR dekodér může být také použit ke sledování infračervené vlny formy a zenerova dioda, která má funkci self-kalibrace. Po sledování, vyrovnejte infračervené dálkové ovládání "IR" světlo, pak stiskněte tlačítko na dálkovém ovládání, pokud detektor úspěšně dekódovat, a to bude zobrazovat údaje kód a infračervené vlny.

Rozsah použití

Multi-funkce IR dekodér může být široce používán pro detekci NPN a PNP tranzistor, kondenzátor, rezistor, dioda, trioda, N-kanál a P-kanálový MOSFET, IGBT, JFET, triak a baterie, atd.

Použití:

Dát kolíky součásti v odpovídající oblasti, pak vytočit malou rukojetí a detektor bude test automaticky, konečně výsledky se zobrazí na zadní světla TFT displej jasně.

Poznámka:

Vestavěná Li-ion Baterie, to je přísně zakázáno tester ponořen ve vodě, nebo v blízkosti zdroje tepla!

Pro vaši osobní bezpečnost, prosím, výhradně s použitím Li-ion Baterie specifikace a bezpečnostní pokyny!

být jisti, že k VYBITÍ kondenzátorů před připojením k testeru! Tester může být poškozen dříve, než jste přešli na to!

Nedoporučujeme používat tester na měření baterie! Napětí baterie musí být menší než 4,5 V, jinak tester může být poškozen!

Specifikace:

Typ: multi-funkce IR dekodér

Množství: 1ks

Materiál: plastové + elektronické komponenty

Barva: bílá

Displej: 1,8 palcový TFT Displej

Dioda Rozsah: Balení:

1* multifunkční IR dekodér

1* elektronické komponenty sady

3* test háčky

1* kabelové

Balení seznam

1* multifunkční IR dekodér

1* elektronické komponenty sady

3* test háčky

1* kabelové

Štítky: lcr metr, jfet tranzistor, aktuální tester, přenosné elektronické součástky, infračervené tester, tělo tranzistor tester, lcr t4, bta41, digitální multimetr profesionální tester, kondenzátor tranzistor tester.

Kompatibilní Značka/Model NIC
Původ KN(Původu)
Značka powstro
Číslo Modelu multi-funkce IR dekodér
S USB /

Napsat svou recenzi!

Multi-Funkce IR Dekodér 1,8 Palcový TFT Tranzistor Tester Elektronických součástek LCR-TC1Rechargeable Velké Baterie Pro Dropshipping

Napsat svou recenzi!

Související produkty