Světélkující Medúzy, Sklo Křišťálové koule Novinkou domácností, Domů, Dekorativní předměty, vánoční dárek, sběratelskou těžítko

Nové

533.02 Kč

Funkce:

Dekorativní sklo umění.

Barva: 5 barev(Zelená, růžová, bílá, modrá,Červená).

Tělo Materiál: Sklo, vysoká kvalita produktu.

Velikost: Výška 10 cm, Wideth 7cm.

Hmotnost: 700g.

Funkce: Domácí dekorace / Dárek.

Tip:

1. To bude stejně balíček, takže se nemusíte starat o dopravu.

2. Pět barev, možností, a bílá bude nejvíce jasné.

3. Důvod, proč To může svítit? Protože to ukládat sluneční světlo, potom svítí ve tmě. Takže to nebude být svítí, pokud je zazářila Slunce více než 10 minut.

4. To má vysokou kvalitu a lepší než obecný produkt, protože i chapadlo medúzy může být zářící.

5. Základna se důrazně doporučuje.

Všechny naše skleněné řemesla jsou 100% ručně foukané. Oni se liší od ostatních sklo řemesel, které jsou vyráběny strojově. Naše skleněné řemesla jsou handicrafted v jeho pravém slova smyslu. Naše výrobky jsou mezinárodní certifikované, které jsou kontrolované v standard kvality oboru. Skutečné produkty bude vypadat úplně stejně jako fotografie.

Protože jsou všechny ručně vyráběné., každý kus je jedinečný, a velikosti , hmotnosti, barvy se mohou trochu lišit. Bubliny nemůže vyhnout, je to více žít, pokud tam jsou nějaké bubliny, to je kapka vody!

Štítky: slon ornament, pro domácí, koktejlové sklo, medvěd crystal, bar sklo, skleněné medúzy přívěsek, crystal medúzy, medúzy přívěsek, crystal domů, výzdoba domů.

Číslo Modelu jh-0040
Funkce světélkující medúzy
Délka 10cm
Materiál Těla Crystal
Typ Položky Stínidla
Značka fanlooking
Hmotnost 0.7kg
Styl ART DECO
Záruka 1

Napsat svou recenzi!

Světélkující Medúzy, Sklo Křišťálové koule Novinkou domácností, Domů, Dekorativní předměty, vánoční dárek, sběratelskou těžítko

Napsat svou recenzi!

Související produkty