Pitná Interiéru Vozu Čištění Pistole, Tlakové myčky pro Automobilový Interiér hloubkové Čištění Nástroje EU/US/JP Plug Mytí Accessoie

Nové

698.89 Kč

Pitná Interiéru Vozu Čištění Pistole, Tlakové myčky pro Automobilový Interiér hloubkové Čištění Nástroje EU/US/JP Plug Mytí Accessoie

Bullet Body: 1、Komplexní Čištění: Efektivní a úsporné. V kombinaci s aerology principy, zařízení je snadné a jednoduché na používání.

2、Dvě Volby Režimů: Vhodné pro různé příležitosti.

3、Skvělý Čisticí Účinek: postřikovač využívá nové ložisko rotor design; to má nízkou start-up tlak a vysoká rychlost otáčení (až do 3000 rpm), čistící účinek je velmi dobrá.

4、Krásné a Trvanlivé: Světlo, design tělo zbraně; nástroje je niklovaný, krásné a trvanlivé.

5、Vhodné pro Použití: regulace Průtoku ventilu usnadňuje regulaci průtoku vzduchu a ovládat rychlost otáčení.

Specifikace:

Jméno: Tornádo Interiéru Vozu Čištění Stroj

Rozhraní: Evropská norma, American Standard, Japonský standard(Se třemi konektory)

Model Výrobku: Z-020

Letecké Spojení: 1/4 "

Optimální pracovní tlak: 0,7 Mpa(7Bar,100Psi)

Rychlost otáčení ložiska: max 3000 rpm (Nastavitelný)

Spotřeba vzduchu: 75 NL/min

Spotřeba čistící kapaliny: 50 ML/min

Popis:

Pracovní princip produkt:

Stroj je připojen na kompresor, a to se točí kolem své vlastní osy vysokou rychlostí uvnitř čistící pistole trubky kruhového potrubí kompresor 0.4-0.9 Mpa (58-130PSI) (optimální provozní tlak je 0,7 Mpa, nesmí překročit 1 mpa). Čisticí kapalina generuje atomizaci efekt v rámci silné odstředivé síly, vysoká rychlost otáčení kruhového potrubí. Atomizované čisticí kapalina by přiložte na skvrnu a dělat skvrny zcela oddělena od části povrchu. Ve stejné době, přilákat radikální částic na trubku trysky odstranit skvrny účinně; to může také sterilizovat bakterie v autě.

Rozsah Použití:

Tento produkt lze účinně odstranit různé skvrny na flanelové textilie, kůže, motor, pneumatiky, náboje, plasty a povrchy z různých průmyslových strojů.

Například:

A. Kožešiny čalounění sedadla, kožené sedačky, palubní desky, výplní dveří, volantu, f loorcloth, střechu auta, motor povrchu, pneumatiky surface a surface hub motocyklů, osobních automobilů a těžkých nákladních vozidel.

B. Předúprava hliníkové okenní rámy čekání na obraz

C. Okna-odstíny, obrazovek a koberce

D. Hardwaru release agent, maziva a čištění lepidlo.

E. Mikrovlnná trouba, kuchyňské vybavení a různé ventilátory, traktorů, zemědělské techniky a zvířat ubytování.

F. Automatické kancelářské techniky (např. tiskárna) a nástroje, hračky (plněné hračky, zvířata a čísla), kožené boty atd.

Poznámky:

1. Pracovní tlak je 0,4-0,9 Mpa; optimální pracovní tlak je 0,7 Mpa;

2. Pracovní tlak nesmí překročit 1 mpa, aby se zabránilo poškození tornádo;

3. Umýt vnitřek s vodou po každém použití, aby se zabránilo zablokování potrubí;

4. Po obdržení produktu, otáčení ložiska jemně, aby se zabránilo rušení.

Balení Seznam:

1*Čistící Stroj

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Štítky: auto polévka, vysoké t moc podložka, mytí kercher, auto kožené vody, tašky vodotěsné ženy, auto efekt, salon auto, eco friendly food, zahradní hadice power podložka trysky, vysokého tlaku vodní pistole.

Položka Délka 0.0inch
Položka Výška 0.0inch
Patří Příslušenství Ano
Typ Motoru NIC
Název Modelu Mytí Accessoies
Externí Testování Certifikace ce
Hmotnost Položky 800g
Šířka Položky 0.0inch
Značka Goxfaca

Napsat svou recenzi!

Pitná Interiéru Vozu Čištění Pistole, Tlakové myčky pro Automobilový Interiér hloubkové Čištění Nástroje EU/US/JP Plug Mytí Accessoie

Napsat svou recenzi!

Související produkty