AAVV Svobodu Lipstik Holky Absrtact Nástěnné Malby, Tisk na Plátno pro Office Home Ložnice Dekor olejomalba Umění Není Rámováno

Nové

185.70 Kč

dianxiaobao_1

dianxiaobao_2

Rozumná cena. Můžeme vám pomoci nalézt velmi rovnováhu mezi kvalitou a cenou.Vzorek cena může být náhrada po potvrzení objednávky. Dobrá kvalita. Máme přísný systém kontroly kvality a dobré pověsti na trhu. Dobré služby. Odpověď bude provedeno do 24 hodin po obdržení veškeré stížnosti nebo žádosti. Ochrana Životního Prostředí. Máme moderní a životního prostředí-příjemný systém 1. Jako světelné efekty, barevné objekty, možná trochu lišit od fotografie. 2. Aby se náklady na dopravu a vyhnout rám poškozen, na dopravu, to plátně obraz je bez uvnitř a vně rámu, ale tato velikost je obvykle foto rámeček velikost a můžete si správnou velikost rámu snadno 3. Malba je ruční práce, je vytištěn pomocí strojů. 4.naše téma patří, jak je uvedeno níže: Umění Pro Děti, Astronomie a Prostor, Nápoje, Knižní Ilustrace, Komiksy, Tanec, Vzdělávání, Fantasy, Móda, Jídlo, Koníčky, Dovolená, Domov a Krbu, Humor, Mapy, Motivační, Filmy, Muzea, Hudba, Performing Arts, Místa, Publikace, Náboženství & Spiritualita, roční Období, Sport, zátiší, Televize, Dopravy, Typografie a Symbolů, Svět Kultury.

TOP KATEGORIE

Dekorativní Umění, Abstraktní Umění, Fotografie, Vintage Umění, výtvarné Umění, Moderní Umění, Černé a Bílé Fotografování, Botanická, Scénický, Zvířata.

POKOJE: Bar, Sklep, vstupní Hala, Herní Místnost, Garáž, Tělocvična, Chodby Domů, Kancelář, Domov, Divadlo, dětský Pokoj, Prádelna.

Například: je-Li obraz je velikost je 40cmX50cm, konečná velikost bude 50cmx60cm, necháme 5 cm bílé okraje na každé straně pro vás ovládat.

dianxiaobao_3

dianxiaobao_4

Štítky: live pokoj, policie sprej, nálepka zeď, ložnice nábytkem., ložnice design, francie vintage, lampa, norman plakát, casablanca plakát, decor pokoj.

Technics Sprej Malování
Podpora Základní Plátno
Rám No
Střední Vodotěsné Inkoust
Materiál Plátno
Číslo Modelu QK3200a
Styl abstraktní
Originální No
Režim rámečku Nerámováno
Tvar Horizontální Obdélník
Formulář Jeden
Značka AAVV
Typ Plátno Tisků
Předměty abstraktní

Napsat svou recenzi!

AAVV Svobodu Lipstik Holky Absrtact Nástěnné Malby, Tisk na Plátno pro Office Home Ložnice Dekor olejomalba Umění Není Rámováno

Napsat svou recenzi!

Související produkty