Velké Velikosti Rainbow Silikonové Sugarcraft Formy Čokoláda Cupcake Pečení Fondant Dort Zdobení Nástroje

Nové

84.43 Kč

Pokyny: 1.Omyjte a osušte silikonové formy dobře a lehce prach s kukuřičnou mouku pro snadné uvolnění. 2.Položte formy na rovný pevný povrch. Stiskněte tlačítko vložit rovnoměrně a pevně do formy bez přeplnění. 3.Roll-out pasty na plísně s váleček. Zajistit, aby všechny oblasti jsou plné a základna je plochá. 4.Odříznout přebytečnou pastu z okrajů špachtlí. 5.Otočte formy a uvolnění vložit opatrně na čistý povrch. Vezměte prosím na vědomí: Nástroje používané potravinářské produkty musí být uchovávány odděleně od těch, které používá s non-food materiálů.

Poznámka:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Protože příčinou obrázek, výrobek skutečné velikosti, není tak velký, jak si myslíte . Prosím, dovolte 1-3mm chyba vzhledem k ruční měření. Takže pozor dohody nebo před nákupem.

Štítky: silikonové kousátko, duhové silikonové kousátko, silikonové formy na muffiny, velké silikonové dort formy na dorty, duha kousátko, mini mouse pad, silikonový sprej velké formy, silikonová forma velká, largu silikonové formy, muffin.

Značka fengying
Dort Nástroje Typ Formy
Typ Dort Nástroje
Materiál Silikonové
Číslo Modelu G510
Funkce Eco-Friendly
Obscénní Obrázek No
Sexuálně Sugestivní No
Certifikace SGS

Napsat svou recenzi!

Velké Velikosti Rainbow Silikonové Sugarcraft Formy Čokoláda Cupcake Pečení Fondant Dort Zdobení Nástroje

Napsat svou recenzi!

Související produkty