Pro Samsung Galaxy S8 S9 S10 S20 případě Luxusní kožené Kreditní karty slot Shell Pro Samsung galaxy Note 8 9 10+ 20 Pevný Zadní Kryt

Nové

170.35 Kč

>> Kupující prosím na vědomí, že, více modelů jsou odeslány společně. Prosím, vyberte model, který odpovídá váš mobilní telefon v hmotné možnosti. Budeme loď dle vašeho výběru. Jednou poslal, nebudeme akceptovat sporu, že jste zvolili špatný model. Děkuji vám za pochopení!

>> Budeme loď do 2-3 pracovních dnů po zaplacení (s výjimkou víkendů a svátků), ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná, jsme Koronavirusvcr.cz standardní lodní dopravy/ China post registrované letecké pošty/ ePacket ,tři druhy logistiky, náhodně poslal, Poskytnout kompletní informace pro sledování zásilky.

Návrat výměna a zpětná vazba >>> Vážení zákazníci, pokud máte nějaké otázky nebo obavy během procesu nákupu, prosím, kontaktujte nás, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problém, vám poskytnout uspokojivé služby a příjemný zážitek z nakupování, pokud obdržíte zboží má Nějaké vady, prosím, kontaktujte nás do 15 dnů, přijímáme výnosy a výměny, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu, budeme vděční, děkujeme!

Štítky: samsung galaxy a10 hvězda, samsung galaxy a10 lite, kryt samsung m31, pouzdro pro samsung s vlkem, 11 max pro, případ s10 tpu, 21 případ, případ ck, poznámka: vodotěsné 10, s20 plus si spigen.

Kompatibilní Samsung Model Galaxy Note 20
Design Prostý
Značka GOUJYWAY
Funkce S Kartou Kapsy
Typ Napůl zabalené Případě
Kompatibilní Značka Samsung

Napsat svou recenzi!

Pro Samsung Galaxy S8 S9 S10 S20 případě Luxusní kožené Kreditní karty slot Shell Pro Samsung galaxy Note 8 9 10+ 20 Pevný Zadní Kryt

Napsat svou recenzi!

Související produkty