BB Twist Vrták HSS Černý Oxid Malé Mikro Mini Průměru 0,2 mm~20 mm Díra, 10KS, pro Kov, Dřevo, PVC Kobalt, HSSCo

Nové

127.07 Kč

BB® Parallel Shank Twist Vrtáky

Materiál ①M2 rychlořezné oceli s černým oxid. ②M35 rychlořezné oceli s kobaltem. ③M42 rychlořezné oceli s kobaltem a černý oxid. ④Solid Karbidu.

M2 Rychlořezné Oceli A Černý Oxid

-Materiál: M2 Rychlořezné Oceli (W6Mo5Cr4V2) -Povrchová Úprava: Černý Oxid -Řezání Směru: Pravé Ruky -Stopka Typ: Parallel Round Shank -Odpuštění v vrtačka a ruční vrtání. Aplikace: používá se na ocel, měď, hliník, mosaz, dub, javor, MDF, PVC, polykarbonát, akryl, ABS, nylon a kompozitních materiálů. !Pozornost by měla být věnována chlazení při zpracování některých materiálů. -Barva je černá a bílá, když průměr menší než 1,9 mm . -Barva je černá, když v průměru více než 1,9 mm, a s papírový sáček balení.

HSS Co

AHOJ, vítejte na BB oficiální obchod.

-Jsme profesionální výrobce ,vývoj a výroba frézovacích nástrojů. -Nabízíme různé nástroje pro vás . Můžete nás sledovat a vidět víc. -Máte volný výběr umístění, vybrat různé specifikace a další nástroje v našem obchodě na vás košíku a zaplatit dohromady. Budeme odeslat produkty, které jste si vybrali jako balíček. -Vezměte další 5%~10% slevu, když si koupíte 10 kusů nebo více. ZÁSILKA -Už jsme zaplatili 50% přepravní náklady, pokud si vyberete Koronavirusvcr.cz Standardní Poštovné. -Objednávky zpracovány včas po ověření platby.Máme loď produkty do 3 pracovních dnů. -Obchod je přeshraniční a Letecky je nejlevnější post, které trvat dlouhou dobu pro dodání.Pokud potřebujete položku naléhavě ,prosím, vyberte Expresní způsob. -Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat odpověď na vás co nejdříve. Jsme upřímně doufám, že BB nástroje, které bude splňovat vaše všechny požadavky. Prosím, užijte si nakupování on-line.

Štítky: chevrolet cobalt, muž drill chuck, řezání zemře box coffre, makita nástroj, kobaltový vrták sada, bit nástroj, dveře kovové řezací, základní vrtáky, trochu vrtat, 55mm díra viděl.

Certifikace NIC
Výrobní proces Plně Země
Aplikace ocel, měď, hliník, mosaz, dub, javor, MDF, PVC, polykarbonát
Shank typ Rovnou stopkou
Délka 19mm~125mm
Číslo Modelu Twist Vrtáku
Povrchová úprava Černý Oxid
Značka BB
Řezání Směru Pravou Ruku
Původ KN(Původu)
Použití Kovové Vrtání
DIY Dodávky Obrábění kovů
Materiál Rychlořezné Oceli
Geometrie 30°
Typ Twist Vrtáku
Flétna 2

Napsat svou recenzi!

BB Twist Vrták HSS Černý Oxid Malé Mikro Mini Průměru 0,2 mm~20 mm Díra, 10KS, pro Kov, Dřevo, PVC Kobalt, HSSCo

Napsat svou recenzi!

Související produkty