Ruské Vlajky Kolovrat sílu slunce Vlajka 3 ft x 5 ft Polyester Banner Létání 150* 90cm Vlastní vlajku venkovní UA40

Nové

103.41 Kč

Materiál: Polyester

Rozměry: 60x90cm (2x3FT) nebo 90 x 150cm (3x5FT)

Hmotnost: 45 g nebo 120 g

Příslušenství: Vysoce kvalitní mosazné průchodky

Fotografie Produktu:

Továrna Show:

doprava:

DHL,UPS,TNT,Fedex,EMS,E-EMS na možnosti dopravy.Prosím, kontaktujte mě na podrobnosti, než provedete objednávku.

Celní:

Je to vaše povinnost vymazat zvyky ve vaší zemi.Pokud celní stane,je To vaše povinnost, aby za ně zaplatit.Díky za pochopení.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původní podmínky. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou rerurned, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.Kupující bude odpovědný za poštovné poplatky vrátit položky.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: vlajka myanmaru, katalánsko vlajka, nálepka emt, kolovrat stříbrná, černé slunce, vlajky, německý státní znak, banner vlastní, halloween teroru, australská vlajka, metro v moskvě.

Značka PEFECOTO
Číslo Modelu F
Styl Létání
Vlajky A Bannery Materiál Polyester
Použití Dekorace
Typ TISKNOUT
Stožár Materiálu bez

Napsat svou recenzi!

Ruské Vlajky Kolovrat sílu slunce Vlajka 3 ft x 5 ft Polyester Banner Létání 150* 90cm Vlastní vlajku venkovní UA40

Napsat svou recenzi!

Související produkty