Univerzální Měřidlo Tlaku Pneumatik A Hloubka Dezénu Rozchod 2-v-1 Digitální Pneumatiky Rozchod S přívěšek na Klíče Pro Vozy SUV Vozy

Nové

168.01 Kč

Měřidlo Tlaku pneumatik a Hloubka Dezénu Rozchod 2-v-1 Digitální Pneumatiky Rozchod s přívěšek na Klíče pro Auta, SUV, nákladní Vozy a Většina Vozidel

Vlastnosti:

1.Opatření i tlak v pneumatikách(0.35-6.80 Bar nebo 5-99PSI) a hloubka dezénu(0-16mm).

2.Přepínatelný výstup pro mezinárodní použití.

3.Esay čitelný Velký LCD Displej, Automatické Vypnutí pro Úsporu Energie, Dezén Sondy je Odolný Kov, ne plast. Barevný pruh světla ukazuje různé pneumatiky situace.

4.Toto měřidlo Zahrnuje pás klip & key řetězce plus Členitý Design pro Snadné Uchopení.

5. 2 náhradní knoflíkové baterie v ceně.

Popis

Pečujte o své pneumatiky

Uvádí se, že plešatý pneumatiky, pod/nad nahuštěné pneumatiky jsou hlavní příčinou dopravních nehod. Udržet kontrolu své pneumatiky staus snadno se s pohodlné pneumatiky rozchod.

2-v-1 měřidlo pneumatiky

Malé zařízení s 3 * 1.5 * 0.85 palce, měří jak tlak v pneumatikách(v PSI, BAR, kpa, Kg/cm2 ) a hloubka dezénu (mm, palce )

Přepínatelný výstup pro mezinárodní použití

Více jednotek poskytuje přesné měření: Rozsah Tlaku: 0.35-6.80 Bar nebo 5-99PSI s Přesnost: +/-2% PSI; Běhounu pravidlo, rozsah: 0-16 mm s přesnost: +/-0.3 mm

Velký LCD displej

1.38 * 0,85 palců velký LCD displej poskytuje vysokou identifikace čtení čísel. Světlé barevné pruhy přinést jasné označení své auto pneumatiky situace.

Pneumatiky Rozchod

Postaven s kovový přívěšek na klíče, který může pomoci shromažďovat a organizovat gause snadno.

Převod jednotek:

1KG/CM2=14.2 PSI

1KG/CM2=0.98 BAR

1KG/CM2=98.0 KPA

Balení Seznam:

Tlaku V Pneumatikách Gaugex1

Poznámka:

1. Přední kolo vozu je 2.5 tlak vzduchu, a zadní kolo je 3.0 tlaku vzduchu.

2. Sedmimístný off-road vozidla 3.5 tlak vzduchu na přední kola a 4.0 tlak vzduchu na zadní kola.

3. Tlak pneumatik general auto pneumatiky je pod 2,5, a tlak v pneumatikách pro konkrétní modely se liší. Standardní tlak v pneumatikách z obecné třídy je označen na veřeje z hlavních dveří a víčku palivové nádrže. V létě, počasí je poměrně teplé, pneumatiky jsou snadno rozšířit, a tlak vzduchu je nižší než v normálním období, kolem 2.3, která je nižší než standardní.

4. Aby ji spolu s klíčky je lepší, než udržovat ji v autě. Vystavovat na slunci teplo může mít vliv na výkon produktu nebo dokonce způsobit nebezpečí.

Štítky: chybí držák na klíče, amflo kontrola tlaku pneumatik, trailer truck, medic držák na klíče, joseph joseph, hotel držák na klíče, dávkové držák na klíče, motýl na nos, toy truck, původní kontrola tlaku pneumatik.

Typ Měřidlo Tlaku Pneumatik
Aplikace Pro Vozy SUV, nákladní Vozy A Většina Vozidel Univerzální
Číslo Modelu Pneumatiky Rozchod
Jméno Pneumatiky Rozchod
Původ KN(Původu)
Materiál Kovové plastové
Název Položky Hloubka Dezénu Rozchod

Napsat svou recenzi!

Univerzální Měřidlo Tlaku Pneumatik A Hloubka Dezénu Rozchod 2-v-1 Digitální Pneumatiky Rozchod S přívěšek na Klíče Pro Vozy SUV Vozy

Napsat svou recenzi!

Související produkty