Digitální Vánoční strom, světla, venkovní zahradní dekorace okno, výkladní skříň 3M x 3M 512LED dovolenou lucerna vodopád

Nové

1 112.30 Kč

512LED digitální světlo venkovní zahradní dekorace okenní průčelí svatební rozložení pokojů 3*3MLED dovolenou lucerna digitální světelný vodopád světla

AC110V-250V EU.AU.UK.NÁM .Plug

Volitelnou nasekané

Lampa barva / modrá / bílá / barva volitelný

Počet žárovek 512 světla

Velikost výrobku 6 metrů široký a 3 metry vysoký (rozteč nastavitelná velikost)

Výkon 6W (úspory energie,)

Napájecí napětí 110V-220V

Materiál LED žárovky

V tomto případě,

Tři Záruky rok záruka, bez údržby pro život, sedm dní žádný důvod se vrátil (man-made škody není v rámci výměny)

Drát měděný drát (průhledný kabel)

Jas super jasný, barva, konzistence je dobrá.

Registrace ochranné známky hi eagle

Hlavní funkce 1, úspory energie 2, dlouhá životnost (teoreticky až 60 000 hodin nebo více), 3 světelný čisté 4, vysoký jas, 5, pohybující těžké poškození, opakovaně 6, zdrojem studeného světla, není snadné na teplo. . . . . .

Rozsah aplikace Svatební rozložení, hotelů, restaurací, komerčních budov, domů, windows, kluby, koncerty, karaoke, módní přehlídky, taneční sály, jeviště, a tak na uspořádání různých místech.

Orel značka osvětlení je největší světlo drát, tlustý, silný měděný drát, pevnost. Není to špatné, vysoký jas žárovky, barva, konzistence, žárovky Juanů, a to bez ohledu na to, jak dlouho jas s stejný. Velikost lampy je dostatečná. Nikdy ztratit dva liber

Platby.

Řadu platebních podmínek je k dispozici na DHgate.com.

Můžete si vybrat on-line platební podmínky, jako jsou PayPal, kreditní karty, real-time bankovní převody ; pro offline platby, bankovní převody a Western Union jsou také k dispozici.

Pro vaše pohodlné, prosím, použijte metodu si myslíte, že nejlepší, ale zvážit bezpečnost a účinnost, doporučujeme je lepší, můžete použít PayPal.

Chránit váš prospěch, vaše platba bude dočasně v držení DHgate a nebude uvolněna až obdržíte vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

Krásné a kreativní řetězec osvětlení jsou velmi populární v těchto letech, pomocí led string světla venkovní, můžete snadno vyzdobit váš dům nebo vaše zahrada bude jako sen země. Venkovní světla, string k dispozici v našem obchodě jsou nejvyšší kvality, silné světlo, krásné barvy a venkovní světelné řetězce by neměl stát příliš mnoho energie. Nový bateriový led string světla jsou jednodušší ohýbat v různých tvarech a velmi bezpečné s novým potahový materiál. Koupit nějaké venkovní terasu string světla, a jen pobavit!

Štítky: orchidej real, strom, světlo, černá, christmes strom světlo, pivoňka malé, světlo solární venkovní vodopád, vánoční osvětlení vodopádu fleece, umělé jezírko, oblouk pro květiny, dlouho strom světlo, kabelový strom světlo.

Vodotěsné Vodotěsné
Původ KN(Původu)
Napájecí Zdroj AC
Napětí 110-240V
Tvar Hvězda
Značka NoEnName_Null
Typ Položky Korálky

Napsat svou recenzi!

Digitální Vánoční strom, světla, venkovní zahradní dekorace okno, výkladní skříň 3M x 3M 512LED dovolenou lucerna vodopád

Napsat svou recenzi!

Související produkty