2ks Dveře Auta Logo Světlo LED Ghost Stín Znak Projektor Pro Dodge Challenger SRT Scat Pack Démon Charger Hellcat RT Super Bee

Nové

236.87 Kč

Parametr: ● Materiál: ABS + Skleněné Čočky ● Příkon: 5W ● Čipů: LED ● Napětí: 12V ● Vodotěsné Rychlost: IP68 ● Způsob Instalace: Plug-N-Play ● Logo Styl: SRT, Challenger, Super Bee, Démon, R/T, Hellcat Kompatibilní Auta: Dodge Challenger SRT 2013-2019 Challenger 2008-2019 Nabíječka 2016-2019 Challenger Scat Pack 2008-2019 Challenger Démon 2013-2019 obsah Balení: 2ks * Dveře Auta Logo Světlo

Položky jsou dodávány s 1-3 pracovních dnů až po úplném zaplacení je potvrzena.Tam budou nějaké zpoždění pro dovolenou, jako je Národní Den, Čínský Jarní Den, a tak dále, budeme se snažit v našich silách, aby zajistil doručení po dovolené končí, doufám, že můžete pochopit.

2. Doprava zdarma na celém světě

a.E-paket, obvykle trvá 10-20 dní na místo určení

b.China Post Registrovaných Air Mail, obvykle trvá o 16-35 dní do cílové země (To bude odloženo kvůli víkendy, svátky, vzdálené oblasti, atd.)

c.Další komerční metody, prosím, kontaktujte nás před zaplacením.

3. Pokud jde o sledování info (pokud zvolíte lodní metody, které mají sledování informací), prosím klikněte www.17track.net pro vás odkaz.

4. Pokud přesto nechcete přijímat objednávky do 60 dnů (s výjimkou Brazílie), prosím, kontaktujte nás první, budeme kontrolovat a řešit problém.Všechny zprávy budou odpověděl do 24 hodin obecně, někdy jsme se zpoždění pro víkend nebo dovolenou, pokud se nemůžete dostat naše reakce po 48 hodin, prosím, laskavě zkontrolujte spam, nebo nás kontaktujte s e-mailem.

5. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

1. Budete mít 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to, jakmile jste jej obdržel.Pokud máte vlastnil položky více než 7 dnů, má se za to, že byly použity, my nebude problém si náhradu nebo výměnu.Nemáme žádné výjimky.Přepravní náklady je společná pro oba prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout sledovací číslo, konkrétní důvody pro návrat, a vaše číslo objednávky.

3. My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a příslušenství zahrnuty.Po oba kupující a prodávající zrušit transakci z Koronavirusvcr.cz nebo si můžete zvolit mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud výrobky nejsou, jak inzeroval.

1. Vaše uspokojivé, je náš konečný cíl, a váš názor nás bude tlačit dál.

2. Pokud jste uspokojení s našimi produkty a služby, prosím, laskavě zanechte nám 5-hvězdičkový zpětnou vazbu.

3. Pokud jste hlen uspokojit s našimi výrobky nebo služby, prosím, neprodleně nás kontaktujte ještě před nám neutrální nebo negativní, tak, že můžeme uspokojivě řešit své problémy.

Štítky: anděl polštář, dodg, dveře projektor, úkol světla, srt, galaxi projektor, vlastní logo, ghost tričko, led auto logo, led logo projektor.

Název Položky Dveře Auta Logo Světlo
Typ Položky Auto Vítejte Světla
Způsob instalace Plug-N-Play
Značka YANF
Používá se v Dveře Auta Půdu Znak Projektor
Aplikace Auto Pro Dodge Challenger SRT Scat Pack Nabíječka Démon
Model NE. 11075-11079, 11082-11085
Materiál ABS + Skleněné Čočky
Obsah Balení 2 ks * Dveře Auta Logo Světlo

Napsat svou recenzi!

2ks Dveře Auta Logo Světlo LED Ghost Stín Znak Projektor Pro Dodge Challenger SRT Scat Pack Démon Charger Hellcat RT Super Bee

Napsat svou recenzi!

Související produkty