IKKÓ ARC ITB05 Bluetooth 5.0 Přijímač Dual AK4377 DAC Vyvážený, in-Ear Monitor/Sluchátkový Zesilovač MMCX Sportovní Upgrade Kabel

Nové

2 475.33 Kč

V kombinaci Bluetooth přijímač a PŘEVODNÍK/sluchátkový zesilovač symetrické tlumivky formáty pákový vynikající design, kvalita na podporu vysoce kvalitní reprodukci zvuku.

Na ITB05 konverzi a zesílení fáze jsou založeny na dvojici nezávislých AKM AK4377 DAC čipy, z nichž každý spravuje kanál pro plně symetrický výstup.Tato architektura umožňuje vysoce kvalitní, přesné a transparentní reprodukci zvuku s výraznou redukcí šumu.

Qualcomm QCC3034 čip poskytuje Bluetooth 5.0 recepce s cílem zajistit vysokou stabilitu signálu.Kromě toho, ta druhá je kompatibilní s standardní Bluetooth SBC a AAC kodeky, stejně jako aptX a APTX-HD pro vysoce kvalitní přenos bez zpoždění, až 24-bit, 48kHz pro aptX HD.

Kožená ledvinka a odnímatelný ušní závěs jsou součástí Specifikace pro tento produkt rodinu

Značka IKKÓ Zařízení Kompatibilní Monitor Položka Hmotnost 12.0 uncí Číslo Modelu ITB05 Číslo Dílu ITB05

O IKKÓ:

IKKÓ si klade za cíl podporovat nové pojetí "svobody" a hi-fi pro milovníky hudby v souvislosti s rychlým rozvojem moderní digitální hudby.

IKKÓ se zavázala k začlenění nové éry digitální život koncepce do nepolevující inovací, přináší vynikající audio-vizuální zážitek.

IKKÓ je filozofie designu:

Prostřednictvím naší vynikající produkt, zkušenosti, naše poslání a hodnoty byly zcela nové interpretaci.Prostřednictvím konceptu výrobku, design, moderní lidé jsou úzce integrován s "mobilní Internet" životní styl.

Jednoduché a jasné ovládání, přirozené a pohodlné zkušenosti, je náš produkt design, důsledný výběr.Ve stejné době.Požadujeme, aby všechny návrhy produktů, procesů a výkonnosti být udržovány v aktuálním stavu a neustále inovované.

IKKÓ neustále zkoumá estetiku života a neustále představuje produkt pojmy současné době na světě, což umožní spotřebitelům, aby plně vychutnat radost ze života v nečekanými způsoby.

To, co jsme trvat na tom, je, aby se IKKÓ přinese smyslový svět a touch hudba je duší zkušenosti s vyšší kvalitou a jednoduchostí.

Vynikající ergonomický design:

Na základě širokou škálu ergonomické zásady navrhování a simulace opotřebení testovací data, nevidím v tom háček vzorů vysoce kvalitní vzhled výrobku a zkušenosti

IKKÓ je konečným snaha o produkty se odráží v jeho požadavků pro všechny podrobnosti

Vynikající ladění techniky:

Ikkó má bohaté zkušenosti v audio tuning, aby zajistily, že zvukový výkon každého produktu je dost působivé.

Ikkó umožňuje plné využití zvukové techniky a pečlivě leští každý detail, s cílem splnit vaše vysoké požadavky kvality, pro kvalitu zvuku.

Štítky: hi-fet zesilovač, sluchátka kabelové vedení zařízení amplifi, es9038q2m rady, černá poleva, dac adc bluetooth, audio dac, TJ 40, ak4493, dac, jaben oriolus.

Wifi No
PCM Ano
DSD (Direct Stream Digital) Ano
Doporučeno Pro Sluchátka S Maximální Impedancí <32 Ohm
Typ Vstupu Micro-USB
Vestavěná Baterie No
Typ Výstupu Micro-USB
Bluetooth No
Značka POLEVA
Typ Mini Zesilovač

Napsat svou recenzi!

IKKÓ ARC ITB05 Bluetooth 5.0 Přijímač Dual AK4377 DAC Vyvážený, in-Ear Monitor/Sluchátkový Zesilovač MMCX Sportovní Upgrade Kabel

Napsat svou recenzi!

Související produkty