HTB-3100 HTB-3100A/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-vlákna WDM Fiber Media Converter 1310nm-TX B 1550nm-TX

Nové

162.89 Kč

58805 Horkých Produktů, Doporučení

Vlastnosti:

Přenos kanálu optické signály mohou být dokončena do jednoho vlákna.To se zdvojnásobil v množství vlákniny přenosu dat ve srovnání s twin typ vlákna.

Auto-negotiation funkce umožňuje UTP port automatický výběr 10M nebo 100M a Plně Duplexní nebo poloduplexní.

UTP port podporuje MDI / MDI-X auto crossover

Podporuje řízení toku

Podpora 1552 Byte paketu

Vnitřní obvod zabránit thunder by mohl výrazně snížit poškození převodníku, způsobené bleskem indukce.

Design interní nebo externí napájecí zdroj pro výběr uživatelů

Specifikace:

Značka produktu: NETUNK

Model výrobku: HTB-3100A-B

Název produktu: Jednotný Režim, Jediné Vlákno 100M Vysílač

Přenosová vzdálenost: 25Km

Vlákno rozhraní: SC rozhraní

Převodovka vlnová délka:

Terminál TX1310nm RX1550nm

B terminálu TX1550nm RX1310nm

Přenosová rychlost: 100 mb

Velikost produktu: 94*70*25 mm

Produkt Materiál: Vysoce Kvalitní Kov

Obsah balení:

2 x přijímač

2 x externí napájení

1 x manuál

Poznámky:

1.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2.Vzhledem k ruční měření a různých metod měření, prosím, dovolte 1-3cm odchylka.Díky!!!

Štítky: server supermicro, náhlavní soupravy yealink, 10gbe, spínač tkané průmyslové, fiber spínač, h3c, port sim, ip kamery testování, mikrotik routerboard, supermicro.

Přenosová vzdálenost 10/100M
Velikost 90mm*70mm*26mm
Certifikace NIC
Kompatibilní D-Link
stav Nové a Originální
Původ KN(Původu)
Moc Externí Napájení
Položka Délka 1m
Vlnová délka 1310/1550nm
Značka ACEHE
Vlákno Typ Single Mode
Typ Konektoru Hybridní
Konektor 25km
Režim Single Mode
Číslo Modelu Htb-3100
Typ Jednotky kus
Rychlost SC
Hmotnost Balení 0.6kg (1.32lb.)
Velikost Balení 7cm x 15cm x 25cm (2.76in x 5.91in x 9.84in)

Napsat svou recenzi!

HTB-3100 HTB-3100A/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-vlákna WDM Fiber Media Converter 1310nm-TX B 1550nm-TX

Napsat svou recenzi!

Související produkty