Ruka Rameno Chránit loketní opěrka Pad psací Stůl Připojitelné Stolní Počítače Ruku Podporu Podložky pod Myš Paže, Zápěstí Spočívá Židle Nástavec na Stůl

Nové

189.54 Kč

100% Zbrusu Nový Ruka Rameno Chránit loketní opěrka Pad!!!

Materiál

Vysoká Pevnost ABS Deska

Barva

Černá,Červená,Žlutá

Velikost

29 x 12 cm; 11.42" x 4.72"

Obsah Balení

1 X Ruční Palet, Příslušenství

Funkce

Snadno se připojuje k počítači, na stůl až 4,8 cm (1.9") tlustý Loketní opěrka je mimořádně přenosný a instaluje jednoduše a rychle. To může být rozebrán během několika sekund a může být snadno přenášet v kufříku nebo brašně. Pad byl rozsáhle testovány na pevnost a jsme přesvědčeni, že při běžném používání to nebude prasknout nebo zlomit.

Hmotnost předloktí je rozložena na velké ploše. To snižuje lokalizované tlak na zápěstí a odstraňuje konstantní zátěž na svaly v krku, paže a ramena tak, že mnoho uživatelů počítačů zážitek. Za jeho jednoduchost, pad skrývá několik užitečných triků. To může být nastavena do požadované polohy a zatímco předloktí je umístěn na horní podložku zamkne na místě. To umožňuje stabilitu při použití myši. Když ne v použití může být otočen úplně bokem, který umožňuje snadný přístup ke křeslu. Zajímavou vlastností podložky je, že podložka může být snadno zvedl a zcela odstranit. Podložka je naše nejdostupnější loketní opěrka. Je to skvělý doplněk k použití klávesnice stejně. Dvě jednotky mohou být instalovány (po jednom na každé straně klávesnice) dát plnou podporu na předloktí.

Štítky: wristrest klávesnice zelená, Loketní opěrka box, loketní opěrka pro myš, herní podložka pod myš, psací stůl podložka kolo, klávesnice zápěstí, zbytek zápěstí, cute dlouhé zápěstí rest, myš pad zápěstí, 1200x600 podložka pod myš.

Materiál Silný ABS Plast
Styl s ostatními Zápěstí
Značka AUGMICKY
Číslo Modelu S11-Loketní Opěrka Pad Psací Stůl Stolní Počítače Ruku Podporu Podložky Pod Myš
Produkty Stav Skladem
Balíček Ano

Napsat svou recenzi!

Ruka Rameno Chránit loketní opěrka Pad psací Stůl Připojitelné Stolní Počítače Ruku Podporu Podložky pod Myš Paže, Zápěstí Spočívá Židle Nástavec na Stůl

Napsat svou recenzi!

Související produkty