Jednobarevné plastové skateboardy děti hračky hliníkové slitiny PU kola kvalitní banánové ryby tvar kompletní skateboard#T3

Nové

841.95 Kč

Kompletní Fish Skateboardy pro Začátečníky Kop Skate Deska pro Kluky, Dívky, Děti

Popis Produktu:

Snadné Jezdit: 22.4" Kompletní Skateboard, 6"široký, může nejen poskytnout větší stabilitu a bezpečnost pro uživatele, ale také držet obě nohy na to . Držte hmotnosti až 165 liber , silná odolnost proti nárazu. který se hodí pro chlapce a dívky. Výborné Ovládání: Tato dvoupodlažní poskytuje celkově velmi mírné konkávní, zatímco střední wheel wells nabízí prémiové kontrolu při jízdě nebo provádění triků.Tento Skateboard je ideální pro Začátečníky a Pro provádění základní akrobacie a další triky, takže je snadné se naučit a užít si zábavu, které přináší. Hladká Jízda, Rychlost: Vhodné pro bruslaře bruslení, street, skate parky, rampy, bazény a jiné hladké povrchy nebo dokonce i nerovném terénu, Anti-slip pro Bezpečnost.

Snadné Stop: Pokud chcete zastavit , stačí dát jednu nohu na zem, aby ji zastavit. Nebo můžete naklonit své tělo opačném směru zpomalit rychlost, pak se zastaví na skateboardu. Dobrý Dárek. Velikost:57x15cm/22.6"x6"

Balíček obsahuje:

1X skateboardy

Štítky: bunda todoroki, pro xiaomi skútr děti, elektrický skútr, springboard, vrtuli, kaykay, anime pláštěnka, skate deska, go kart dítě, fingerboard.

Kolo Materiál PU
Boty Velikost Větší Velikost
Značka BEHATRD
Použitelné Lidí Dítě
Typ Jeden Rocker
Číslo Modelu 0616
Kolo Číslo Dvojité kolo
Kolo Zařízení rovinné
Věk Dospělé
Materiál Těla Hliníkové Slitiny

Napsat svou recenzi!

Jednobarevné plastové skateboardy děti hračky hliníkové slitiny PU kola kvalitní banánové ryby tvar kompletní skateboard#T3

Napsat svou recenzi!

Související produkty