Fitness náramek carcam inteligentní kapela m3-černé

Nové

276.53 Kč

Specifikace :

Typ zboží fitness náramek/hodinky/casual / sportovní hodinky

Oválný Form Factor

Procesor Telinku TL8266

Materiál Plast

Mobilní aplikace lefun zdraví

Napájení Baterie

Pracovní doba na jedno nabití 7 dní

Baterie 80 Mah

Band material Silikon

Krokoměr Ano

Fitness tracker ano

Heart rate monitor: Ano

Vodotěsný: Ano

Zobrazení 0.96 "TFT

Podporované Android / iOS

IP67

Bluetooth 4.0

Pohotovostní doba 15 dnů

Funkce vzdálenost prošel čítač/spálené kalorie čítač/hladina kyslíku v krvi měření/monitorování srdeční frekvence/monitorování krevního tlaku/hodiny

Doba nabíjení 2 hodiny

Rozměry 260x19x11mm

Hmotnost produktu 33 g

Carcam inteligentní kapela m3-stylový a kompaktní fitness tracker. Přístroj je vybaven mnoha senzory, které měří váš puls, srdeční tep a tlak. Vestavěný krokoměr bude stanovit pro každý z vašich kroků a vypočítat vzdálenost, kterou urazí během dne. Také náramek definuje spánkové fáze a umožní vám vědět, kolikrát jste se probudil přes noc, když usnul, nebo se probudil. Díky funkci synchronizace s telefonem, můžete přijímat upozornění na příchozí hovory a zprávy přímo na náramku. Vestavěný 80 mAH baterie poskytuje zařízení do 7 dnů neustálého provozu bez dobíjení.

Srdeční frekvence monitoru

Optický senzor umožňuje náramek opravit vaše srdce. Díky tomu můžete optimálně zvolit zatížení cvičení v posilovně a zvolit správný tréninkový program.

Tonometr

S náramkem, vždy se můžete ovládat váš krevní tlak. To vám umožní, aby se zabránilo zbytečnému zatížení na srdce během tréninku.

Krokoměr

Vestavěný akcelerometr bude stanovit pro každý z vašich kroků a výpočet ujeté vzdálenosti. Kromě toho, náramek bude měřit počet kalorií, které jste strávil během běhání nebo po celý den.

Monitorování spánku

Zařízení monitoruje fáze vašeho spánku. Díky tomu se naučíte, jak často se probudil během noci, když usnul a probudil se.

Upozornění

Carcam smart band M3 synchronizuje s vaším smartphone. Díky tomu, náramek vás upozorní na příchozí hovory a zprávy, o Nové oznámení v populárních sociálních sítí a instant posly.

Aplikace pro iOS a Android

Speciální aplikace pro Android a iOS vám umožní pohodlně prohlížet informace o fyzické aktivity během dne.

Kontrolu fyzické aktivity

Carcam smart band M3 je vhodný pro práci v kanceláři. Zařízení vás upozorní, že je čas pro vás, aby se rozptylovat z práce, rozejít se a pít vodu.

Baterie 80 mAh

Vestavěná baterie má kapacitu 80 mAh a poskytuje až 7 dní provozu náramek na jedno nabití. Plné nabití zařízení trvá jen 2 hodiny.

Pohodlné nabíjení

Díky USB konektoru, můžete rychle, a co je nejdůležitější, že je vhodný pro nabíjení fitness tracker. Jen tracker od silikonový náramek a vložte jej do USB portu počítače nebo nabíječky. Plné nabití tracker bude trvat jen 2 hodiny.

Ochrana IP 67

V případě, že náramek má ochranu proti prachu a vlhkosti, stupeň IP 67. To vám umožní umýt ruce, aniž by odstranění fitness tracker z ruky.

Štítky: m3 smartband, základní fitness náramek, náramek kardio, volejte restaurace, švihadlo, auta dvr carcam, 5l kyslíku, Jóga, p5 gps chytrý náramek, m3 pro.

Kapela Materiál Oxid KŘEMIČITÝ
Materiál Pouzdra Plastové
Jazyk anglický
Typ Obrazovky Barevný LCD
Vodotěsné Třída Život Vodotěsný
Styl Obrazovky Kulaté/Oválné
Styl Sport
Původ KN(Původu)
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Dotykový Displej Ano
Značka CARCAM
Funkce Krve Kyslíkem
Aplikace Věkové Skupiny Dospělé

Napsat svou recenzi!

Fitness náramek carcam inteligentní kapela m3-černé

Napsat svou recenzi!

Související produkty