Montessori Barevné Třídění Hračky Odpovídající Hra, Vzdělávací Dřevěné Hračky Kids Math Hračky Předškolní Vzdělávání Barevné Hračky pro Děti

Nové

356.27 Kč

Montessori Barevné Třídění Hračky Odpovídající Hra, Vzdělávací Dřevěné Hračky Kids Math Hračky Předškolní Vzdělávání Barevné Hračky pro Děti

★ Zavedení produktu

· Název Produktu: Montessori Barevné Třídění Hraček

· Materiál: Dřevo

· Rozměry výrobku: 13x21.5x6cm

· Hmotnost výrobku: 450g

· Podmínky: Nové kvalitní, bezpečné a non-toxické

· Vhodné pro děti: od 2 let

★ Vlastnosti produktu

1.HRANÍ DĚLÁ DĚTI CHYTŘEJŠÍ. Jako důvtipný rodič, víte, že pro děti je důležité mít pěkný různé zábavné a vzdělávací hračky. Třídění hračky, jako jsou tyto vyžadují soustředění, čímž rozvíjí myšlení. Třídění hračky jsou také skvělé, protože vaše batole dostane k použití jeho/její prsty a tím zlepšit jejich motorické schopnosti. Toto třídění je populární Montessori a Waldorf hračky. To je také obyčejné pro předškolní a děti s autismem.

2.DŘEVĚNÉ HRAČKY NABÍZEJÍ ŘADU MOŽNOSTÍ. Když se vaše dítě hraje s přírodní hračky, on/ona je nucena přemýšlet, přijít na věci, a používat jejich fantazii. To zase rozvíjí ty malý mozky takovým způsobem, že elektronické hračky nikdy. S naší batole, vzdělávací hračky, se mohou naučit barvy, třídění, počítání a předstírat. Ale je toho víc. Ti nejmenší učit se základní uchopení, rozlišování předmětů a rozvíjí smyslové dovednosti.

3.ABY UČENÍ ZÁBAVA PRO BATOLATA. Batolata učit se prostřednictvím hrát, a třídění věcí do jednoduchých kategorií, je zábava. S 5 barev z čeho vybírat, že je hodně třídění dělat pro rozvoj myšlení. Sledujte pečlivě, jak hrát - můžete si všimnout, že malý jazyk vystrčit - jasné označení, že jsou to soustředit. Kdo řekl, že učení a barevné třídění hraček nemůže být zábava?

4.DAR-READY VZDĚLÁVACÍ HRAČKA. Nabízí to jako dárek k Narozeninám? To již přichází zabalen v elegantní krabičce s hedvábným papírem a stuhou. Ať už jste holka, nebo kluk, je to ne nasnadě pro 2-3 let, protože to je zábavné a vzdělávací.

5.Každý kus barevné vzdělávací hračky, je vyroben ze dřeva a non-toxické barvy a povrchové úpravy. Barva není utřít. Pokud je šetrné k životnímu prostředí hračky jsou důležité pro vás, buďte ujištěni, že pouze přírodní materiály se používají při výrobě.

Štítky: mazda 3 2009 pásu, přední vidlice upravit, přední ford max 7g, vnitřní šroub vw, jak kancelářské židle, jak oganizer mail, innova lavice, li ion článek 100ah, přední klapka bmw m6.

předškolní materiál montessori
montesori hračky montessori materiály
hračky pro děti montessori vzdělávací dřevěné hračky
Věkové Rozmezí 5-7 Let
Varování montessori dřevěné hračky
dřevěné hračky pro děti, montessori dřevěné hračky pro děti
Certifikace Čína certifikované (3C)
hračky, montessori vzdělávací dřevěné hračky, smyslové
Téma Zvířata A Příroda
Číslo Modelu montessori hračky
montessori montessori hračky
montessori batole montessori praktického života
Vzdělávací Hračky pro Děti montessori vzdělávací dřevěné hračky
Smyslové Hračky učení hračky
montessori dítě Dřevěné Hračky

Napsat svou recenzi!

Montessori Barevné Třídění Hračky Odpovídající Hra, Vzdělávací Dřevěné Hračky Kids Math Hračky Předškolní Vzdělávání Barevné Hračky pro Děti

Napsat svou recenzi!

Související produkty