Zubní Ortodontické Zuby trenér/Myobrace T4A Fáze 2 Trenér Zarovnání/MRC Ortodontické Trenér T4A Červená

Nové

1 407.17 Kč

Zubní Ortodontické Zuby trenér/Myobrace T4A Fáze 2 Trenér Zarovnání/MRC Ortodontické Trenér T4A Červená

KONSTRUKČNÍ VLASTNOSTI T4A™ FÁZE 1

1. Vysoká stranách - příručka vybuchnout špičáky.

2. Jazyk tag - vlaky jazyk sedět na střeše úst, zlepšení myofunctional návyky

3. Zubní rovnátka - dodávají světlo force na nevyrovnané zuby.

JAK T4A™ 1. FÁZE FUNGUJE

Na T4A®

Na T4A™ je jako T4K® je však určen pro trvalé dentice. Má vyšší stranách v psí regionu sladit vybuchnout špičáky a distální konce jsou delší, aby se přizpůsobila druhé stoličky. Kombinace labiální luky a zub kanály s 2 fáze tvrdost, polyuretanového materiálu, dávají dobré zarovnání přední zuby. Na Myofunctional Efekt™ také rekvalifikaci orální svalstvo, takže je ideální na uchovávání a drobné recidivy případech. Na T4A™ je vyroben z polyuretanu a je k dispozici ve dvou verzích - Fáze 1 (měkčí verze) a Fáze 2 (těžší verze).

T4A™ - Fáze 1 (Výchozí)

Fáze 1 T4A™ (modré nebo čiré) je měkčí materiál s flexibilitou přizpůsobit nevyrovnané přední zuby. Při použití lehké síly jsou aplikovány na přední zuby při jejich vyrovnání do správné arch formě. Na T4A™ 1. Fáze může být také použit současně se specifickými arch vývoj spotřebičů. Navíc mezery v patrové oblasti znamená, že může být použit s BENT WIRE System™ (BWS™) a také MRC je Myolay™ arch-rozvoj systému.

V kombinaci s myofunctional zvyk korekce T4A™, tyto světla přerušovaným sil vyrábět zubní zarovnání zlepšení během 3 až 6 měsíců.

T4A™ Fáze 2 (Dokončovací)

Fáze 2 T4A™ (red) je stejné konstrukce, ale vyroben v těžší materiál, uvedení více síly na přední zuby. To je, aby být používán po fázi 1 T4A™ ještě jednou vyrovnání je zapotřebí síly. To dále zlepšuje zub a II. Třídy korekce (minor), zatímco pokračuje myofunctional zvyk korekce. To může být postupně zaváděny do užívání počínaje 1-4 hodiny během dne, zatímco pokračuje s měkčí začíná T4A™ v noci. Doba léčby se liší a mohou být dále 3-6 měsíců plus uchovávání.

Výběr Pacientů

Na T4A™ je nejvhodnější pro pacienty 12 - 15+ let věku v časných stádiích permanentní dentice. Na T4A™ může být použit jako myofunctional držák pro pacienty, kteří nechtějí mít trvalé lepené držáky namontovány. To je také užitečné pro léčení drobných relapsu případech, aniž by re-montáž fixní ortodoncie, a pro menší kosmetické zarovnání přední zuby.

Směru pro použití

Na T4A™ musí být nošeny po dobu 1 hodiny každý den a přes noc, když spí, a vždy pamatujte, postupujte podle těchto několik jednoduchých kroků:

• Rty - za všech okolností s výjimkou, když mluví.

• Dýchat nosem - napomáhat rozvoji horní a dolní čelisti, a aby se dosáhlo správný skus.

• Žádné lip činnost při polykání - což umožňuje přední zuby, aby správně rozvíjet.

Čištění T4A®

Na T4A® by mělo být čištění pod tekoucí teplou vodou pokaždé, když pacient odstraní ji z jejich úst. Použití Myoclean™ tablety správně čistit dvakrát týdně. Myoclean™ je doporučený čisticí prostředek pro MRC spotřebiče.

PŘÍPADY ŘEŠENÉ POMOCÍ T4A™ FÁZE 1

Případová Studie 1 (T4A®) - Slide 1 4 Případová Studie 1 (T4A®) - Slide 2 4 Případová Studie 1 (T4A®) - Slide 3 4

DŮLEŽITÉ BODY

Kroky pro správné zubní a obličejové rozvoje jsou:

• Rty k sobě.

• Dýchat nosem.

• Žádné lip činnost při polykání.

Chudák myofunctional návyky jako nesprávné polykání a dýchání ústy jsou hlavní příčinou nevyrovnané zuby a špatné čelisti rozvoj. Výzkum ukázal, že korekce těchto chudých myofunctional návyky zlepšuje obličejové a dentální vývoj.

Vzhledem k povaze vyměnitelné zařízení, spolupráce pacienta je nezbytná. Proto je důležité vybrat pouze motivovaní pacienti a rodiče. Pokud motivace je problém, to může být lepší doporučujeme používat konvenční závorky.

ARCH ROZŠÍŘENÍ

V závažnějších případech, kdy čelisti jsou zaostalé, spotřebiče, jako Farrell Bent Wire System™ (BWS™), a/nebo Biobloc může být požadováno pro další rozšíření zubní archform. Výhodou použití BWS™ je, že je možné používat ve spojení s T4A™. MRC také vyvinuli postup pro kompozitní vybudovat ups vědět, jak Myolay™.

Doprava:

Štítky: myobrace trenér, composit ortodontické, nitecore r40 v2, myobraces zuby trenér, domácí zuby žehlička, trubice ortodontické, myobrace dítě, b w filtr, t4k, myobrace velké.

Typ Položky Šle A Podporuje
Značka NUODI
Efekt ortodontické
Číslo Modelu t4a
Materiál Silikonové

Napsat svou recenzi!

Zubní Ortodontické Zuby trenér/Myobrace T4A Fáze 2 Trenér Zarovnání/MRC Ortodontické Trenér T4A Červená

Napsat svou recenzi!

Související produkty