KOWELL Car Styling pro VW Passat CC Světlomety 2011 2012-Americe Passat CC LED Světlomet DRL Bi Xenon Objektiv High Low Beam

Nové

17 056.56 Kč

1. Máme instalovány halogenové žárovky v dálkových, a tam je mají žárovky, v nízké světla. Měli byste nainstalovat potkávací žárovky yoursleves. Nebo pokud potřebujete žárovky od nás, prosím, kontaktujte mě před cílem. 3.Všechny tyto carlight mají stejné připojení a dráty s původní auto. 4. Pravostranné řízení (volant na Pravé straně vozu a Jízdy na Levé straně silnice); levostranné řízení (volant na Levé straně auto a Řídit na Pravé straně silnice); Tyto světlomety jsou určeny pro Čínské Verze auta (vozidlo s levostranným řízením). Zatímco pozice a linky pro RHD & LHD instalace jsou stejné. Jediný rozdíl je, že světlo vzor.Pokud kupující jsou striktně na světlo, vzor, prosím, zamyslete se nad ním. Nebo můžeme upravit světlo vzor, aby se vešly na Pravé Straně Řídit tady v Číně. Nicméně,musíme účtovat poplatek za to.Pokud potřebujete RHD verzi od nás,prosím, pošlete zprávu pro nás před cílem, Nebo můžete upravit tak, že ve své vlastní místní profesionální trh. 5.Hlava lampy mají stejné připojení a dráty s původními vozy. To je hrát a plug. Nicméně,některé vozy jsou citlivé,doporučujeme kupujícímu, aby nainstalovat tyto světla profesionální instalátor. 6. Led diody se zůstat v klidu situaci a delší životnost s ŽÁDNÝ blednutí barev. 7. Hlava svítilny objektivu projektoru a světlo se být dobře zaměřena. A mohou poskytnout mnohem více energie, šetří jízdní podmínky.

8. Jsme se zabalit toto světlo s bublina v jedné krabičce.Tam je dvojice světlometů (Vlevo A Vpravo) v krabičce.All-Nová světla.

Štítky: přední gril pro tiguan, wv tiguan světlomety, dlp projektor, 2010 passat cc, 2002 volkswagen passat světlometů, passat cc, crafter, ventilátor vw passat, bi led len, přední světla wv passat.

Název Modelu Světlomet
Pro Vozidla Značky/Modelu VOLKSWAGEN
Typ Materiálu ABS
Externí Testování Certifikace CCC
Typ Položky Montáž Světlometů
Značka KOWELL
Volkswagen Model PASSAT
Hmotnost Položky 12kg
Speciální Funkce světlo
Položka Průměr 3inch
Passat-Rok 2013

Napsat svou recenzi!

KOWELL Car Styling pro VW Passat CC Světlomety 2011 2012-Americe Passat CC LED Světlomet DRL Bi Xenon Objektiv High Low Beam

Napsat svou recenzi!

Související produkty