Nové pánské Golfové řidiče HONMA S-03 4-hvězdičkový řidič kluby 9.5 a 10.5 loft Golfové Hole ovladač s Graphite Golf hřídele doprava zdarma

Nové

2 323.96 Kč

Položka Popis:

-Název: HONMA S-03 4 hvězdičkový hotel -Club Typ: Golf ovladač -Loft:9.5/10.5 -Golf Hřídel:Grafit hřídele -Hřídel Flex:Regular nebo Stiff Flex -Golf Grip:s rukojeti -Golf Krytu:S krytem -Klub přijít s logo značky -Naše speciální nabídky Nastavení Délky Hole jako Zákazníka s žádost na tuto Položku,jste také vítáni, aby si vybrat hřídele se vám líbí. Prodloužit Délku:+1.5,+1,+0.5(inch) Zkrácení Délky: -2,-1.5,-1,-0.5(inch) Pokud máte speciální požadavek na hřídeli ,prosím, kontaktujte nás, nebo zanechat nám zprávu ,díky !

1.Položka čas Zpracování: Položky budou odeslány do 1-5business dnů poté, co jsme ověřit vaši platbu. Běžně dodáváme zboží DHL nebo EMS, a to bude trvat 5-15 dnů.Někdy by to být delší, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení. Tak prosím, trpělivě čekat, když nemáte obdrží položku na čase. V tomto případě,prosím, kontaktujte nás jako první, a pak jsme vám pomůže sledovat to. 2.Obdržel Vaše Položky: Jakmile obdržíte balíček, pls otevřít a podívat se na to, aby ujistěte se, že všechny produkty jsou bezpečně dorazil. Také, pls prohlédnout si je hned, aby se ujistil, že odpovídá popisu ve výpisu. Pokud je něco nevyhovující, kontaktujte nás prosím pro vyřešení problému. Většinou to je jen nedorozumění, že budeme rádi opravit. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti 3.Návrat Politiky Pouze vadné výrobky budou nabízeny výměnu.Vadné výrobky musí být vráceny ve lhůtě do 60 dnů od data, kdy jste umístili své objednávky. To může trvat až 5 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co obdržíme váš produkt.A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav. 4.Zpětnou vazbu, Protože vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu. Děkuji!!! Nabízíme vždy nejnižší cenu za nejlepší zboží a služby pro vás. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém a nechat vám šťastný nákupní nálada zde. Děkuji!!! 5.Vlastní Daně: Politika se liší v každé zemi. Bohužel neexistuje žádný způsob, jak pro nás znát pravidla, předpisy, zvyky, tradice, praktiky, mezery, systémy, systémy, papírování, kódy, předpisy nebo rozhodnutí každé jednotlivé země. Proto, nemůžeme, a nebude, nabídnout poradenství o daně ve své zemi. Jako kupující, je to vaše povinnost zjistit, že informace, než si objednáte. Pokud si zjistit informace o dovozní daň situaci ve vaší zemi, a jste přesvědčeni, že existují způsoby, jak minimalizovat daně budete muset zaplatit (nebo odstranění daně celkem), jen řekněte nám, co potřebujete tím, že instrukce (pokud jde o označování, balení, prohlášení, faktury, atd.) v poli poznámky v pokladně. my jsme více než rádi, aby sledovat vaše instrukce. 6.Platba Existuje mnoho platební metody jsou k dispozici na Koronavirusvcr.cz, jako jsou kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby (bankovní převody). Můžete si vybrat metodu, která je nejvhodnější pro vás. Chránit vaše zájmy, vaše platba bude dočasně v držení Koronavirusvcr.cz, a nebude vydána pro nás, dokud jste obdrželi vaši objednávku a jsou s ní spokojeni.

Štítky: golf club, levá ruka ap2 golf žehličky, sota golfové hole, gen3, ping g g400 max driver, club golf man, karburátor yamaha golf, honma, club golf honma, smartphone xs.

Zručnost Pravák
Hřídel lze prodloužit nebo shor
barva STŘÍBRNÁ
Pohlaví MUŽI
Doprava Doprava Zdarma
Driver loft 9.5 /10.5
flex R nebo S
Hřídel Materiál GRAFIT
Značka DIWEINI
Club Typ Řidiči

Napsat svou recenzi!

Nové pánské Golfové řidiče HONMA S-03 4-hvězdičkový řidič kluby 9.5 a 10.5 loft Golfové Hole ovladač s Graphite Golf hřídele doprava zdarma

Napsat svou recenzi!

Související produkty