Factory cena Concox S06U s aplikací pro chytrý telefon a webové platformy, sledování v reálném čase sledování d

Nové

490.38 Kč

Popis

GSM: 850/900/1800/1900 Mhz GPRS: Třída 12, TCP/IP Pracovní doba: 5 hodin Specifikace čip: Ublox M8030 Přesnost Polohování:

Funkce

Podívejte se na umístění v reálném čase pomocí SMS / APLIKACE / Platformy KOMPAS/GPS/LBS Polohovací ACC zapalování detekce Vestavěný Akumulátor (270 mAh), podporuje odpojení alarmu externí napájecí zdroj pro anti-theft Podpora sledování v reálném čase Zastavit/obnovit vzdálené motoru/oleje Podpora SOS tlačítko pro SOS Alarm Podpora funkce hlasového Displej Podpora vibrační alarm Podpora překročení rychlosti alarm Podpora GEO PLOT alarm Podporuje alarm.

Balení a kabeláž

FAQ

Q: Proč sledovací zařízení GPS je v režimu offline?

K: možná, že tam jsou 3 důvody, tj. vypnutí nebo vypnutí zařízení, slabý signál nebo null dluhy SIM karty nebo služby GPRS za sebou.

Q: Jak je nakládáno s Otázkou 1?

PRO: při Prvním použití telefonu volat číslo SIM karty, pak ověřte, zda napětí a aktuální údaje, zda jsou mimo předepsaný rozsah nebo vypnutí obvodu; sundat prostředí uzavřených objektů nebo duševní; Volání operátora SIM karty ujistěte se, že karta má dluhy nebo GPRS splatnosti a zaplatit poplatek nebo aktualizovat GPRS.

Q: Proč nemůžete displej?

K: Protože nebyla nastavit konkrétní číslo a ne otevřel volání zobrazení vaší SIM karty. Poslední bude mít vliv na první a povede k selhání displeje.

Systém sledování Whatsgps

Můžete získat demo účet vyzkoušet naši platformu, která lze stáhnout jak na iOS tak na Android.

Na SEEWORLD

SEEWORLD Čína byla v tomto řádku pro více než 10 let specializuje na gps trackery pro všechny druhy vozidel. To, co děláme důsledně je inovace a výzkum a vývoj. ITrack a whatsgps jsou výsledkem tvrdé práce 15 let.

Štítky: střelec spider, tk913, anydesk nejnovější verzi, gps rf v16, míč baseball, ZX620, děti gps tracker, klx250, nájemné, bike tracker.

Hlasový záznamník Ano
SOS alarm Ano
Speciální Funkce Dálkové Ovládání
Světelný Senzor Ano
GPS Zeměpisné Poloze Asie
Název Modelu S06U
Sledovací Software Www.whatsgps.com
Životnost Baterie 1 Až 4 Hodiny
Ven Moc <30mA
Velikost Položky 84*42*14 mm
Hlas zobrazení Ano
Napětí 24V
barva černá
Značka SEEWORLD
Velikost Obrazovky Žádné Obrazovky
Gps Modul Ano
Geo plot Ano
GPS typ GPS Tracker

Napsat svou recenzi!

Factory cena Concox S06U s aplikací pro chytrý telefon a webové platformy, sledování v reálném čase sledování d

Napsat svou recenzi!

Související produkty