Magnetický USB Kabel Magnet Auto Samo Navíjecí Datový Kabel Pro Samsung, huawei P40 Super Calla Typ C Micro USB Nabíječka Nabíjecí Kabel

Nové

81.66 Kč

Podpora ( Koupit 2ks Nebo Více Ušetříte 5% )

Vítejte v našem obchodě, pokud se vám líbí tento výrobek, Inspirovat nás!prosím, dejte nám pět hvězdiček, pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím neváhejte nás kontaktovat, Díky !

Funkce:

Naše kabely jsou až na rychlost.SuperCalla je skvělé pro rychlé nabíjení, přenos dat, a je také kompatibilní s bezdrátovou technologií rychlého nabíjení.Tyto kabely jsou také poslední.Jsou vyztužené s naší flexibilní, ochranné silikonové hadičky a vyrobena s premium, high-grade materiálů.Poslední, ale v neposlední řadě, naše kabely jsou kompatibilní s téměř každý telefon nebo zařízení ve vašem arzenálu!Pojďme nabíjení spolu!

Štítky: nabíječka magnet, Automatické Odpojení, opravář nabíječka kabel, c typ kab, holé magnetické, typ c usb, calla obrázek, kovový magnetický konektor, vysoké magnetické kabel, stick usb.

Povrchový Materiál TPE
Má Maloobchodní Balení Ano
Značka PMXBT
funkce 5 1m rychlé Nabíjení USB Kabel
Funkce 1 Magnet Auto Přitažlivost Kabel
Funkce Slitina Konektor
Maximální Proud 2.4
Funkce 4 Micro USB Typu C kabel Drát
Pokles Lodní Dopravy A Velkoobchod Podpora ( Koupit 2ks Nebo Více Ušetříte 5%)
funkce 3 Přenosný dokončovací Magnet Kabel
Konektor USB
funkce 6 Nabíječka Typ C-Microusb Kabel
Funkce 2 Mobilní Telefon USB kabel
Konektor B Micro Usb

Napsat svou recenzi!

Magnetický USB Kabel Magnet Auto Samo Navíjecí Datový Kabel Pro Samsung, huawei P40 Super Calla Typ C Micro USB Nabíječka Nabíjecí Kabel

Napsat svou recenzi!

Související produkty