Chytré Zásuvky 4 Nabíjecí USB Porty, Síťový Filtr, Zásuvky Věž Přepěťová Ochrana Ochrana proti Zkratu Elektrické zásuvky

Nové

554.13 Kč

Chytré Zásuvky 4 USB Nabíjecí Porty, 6 Zásuvky Věž Přepěťová Ochrana Ochrana proti Zkratu Zásuvka Pro Office Home Cestovní O položky: 6 zásuvek a 4 porty USB: Pomocí této rozdvojky vhodné pro všechny elektrické přístroje a zařízení USB, můžete nabíjet více zařízení současně.Televize, klimatizace, počítač, tablet, PC, mobilní telefon atd. (celkem 5 V/2.1 A/1.0 A) potřebný prostor je mnohem méně než standardní zásuvky, a zásuvky jsou tak daleko, že všechny velké svíčky nošení bez tlačení.

Bezpečné a spolehlivé: RoHS, CE, FCC Osvědčení.Tato zásuvka je velmi odolné, proti přetížení a přepětí chráněné a má zpomalovač hoření případě je vodotěsné a odolné proti vysokých teplot.To automaticky přeruší napájení k ochraně připojených zařízení při napěťové špičky jsou detekovány.

Úspory energie a 3M zatahovací kabel: věž zásuvka má dvě samostatné vrstvy nezávislé přepínače, které umožňují více elektroniky, které mají být snadno vypnout najednou, když ne v použití, jak ušetřit energii.S 3 m Bold Zatahovací Kabel, mohou uživatelé vyřešit problém kabel byl příliš krátký a základna obsahuje rotační funkce nahrávání.Napájecí kabel může být zastrčený dovnitř, aby se zabránilo kabely od získání špinavé.

Přenosné Rukojeti A Odolnost proti Smyku: Speciální design s přenosnou rukojeť, takže si můžete vzít to kdekoliv, jako byste byli nese pytel.Velmi praktické.Spodní Power Tower je vybavena non-slip lepicí podložku, která je pevnější, aby se zabránilo pádům při nabíjení typy zařízení.

Úspora místa: S vertikální věž design, nabíjecí stanice vám pomůže ušetřit místo a nemusíte se starat o velký konektor blokování ostatních zásuvek.

Poznámka:

Před odpojením zástrčky v zařízení, prosím, zkontrolujte, zda napájecí a jmenovitý proud zařízení a ujistěte se, že celkový příkon připojených zařízení nepřekročí maximální výkon.

Prostorově úsporný věžový design pro domov/kancelář/škola.Více ochrany pro vás a vaše cenné zařízení.Nezávislé přepínače a LED indikátory pro pohodlné použití.

Přenosné držadlo Ergonomická rukojeť design, snadno se přenáší.Protiskluzová gumová podložka je připevněna ke spodní části základny, které lépe zabrání uklouznutí.Jednotlivé vrstvy nezávislé přepínače kontroly a nezávislé kontrolka, přiměřenou spotřebu energie.Space-úspora / úspory energie.Zkontrolujte napájení a jmenovitý proud zařízení před použitím.Ujistěte se, že napájení všech zařízení používaných v zásuvce je ne více než 2500W

Všestranný ochranu. 1200 joule ochrana proti přepětí ochrana proti Zkratu, ochrana proti přetížení, nadproudová ochrana.Všechny kolem ochranu pro zařízení. 3 m kabel power strip.To multi-socket prodlužovací kabel opatření, dlouhý 3m napájecí kabel.Kabel je velmi dlouhý pohybovat tam a zpět v případě potřeby.Základna má rotační funkci nahrávání, a napájecí kabel, tělo mohou být uloženy dovnitř.

Vysoký výkon, podporu.Super kompatibilita, můžete nabíjet iPad, iPhone, Sony a další mobilní zařízení, ale také pro domácí spotřebiče a napájení.Tower Design prodlužovací kabel 6 zásuvek + 4 USB porty + 2 on/off přepínače.Rozměry: 12 x 15 x 22 cm.

Štítky: usb cgarger, zásuvka usb, vestavěné inteligentní zásuvky, 12v usb zásuvka 5v, blitzwolf inteligentní zásuvka, inteligentní zásuvka wi-fi, homekit spínač, sonoff fob, zásuvka nástěnná, jenga věž.

Funkce 6 zásuvek + 4 USB porty + 2 on/off přepínače.
Je Inteligentní Zařízení No
Prodlužovací Kabel Délka 3m
Uzemnění Standardní Uzemnění
Tvar KOLO
STANDARDNÍ Tower Design Power Strip
Jmenovitý Proud 10A
Původ KN(Původu)
Certifikace FCC
Aplikace Rezidenční / Všeobecné Účely
Typ Instalace Nástěnný
Materiál
Číslo Modelu G1002

Napsat svou recenzi!

Chytré Zásuvky 4 Nabíjecí USB Porty, Síťový Filtr, Zásuvky Věž Přepěťová Ochrana Ochrana proti Zkratu Elektrické zásuvky

Napsat svou recenzi!

Související produkty