Zápěstí zábaly Extra-Sílu Zápěstí Podpora vzpírání Kulturistika Ruku Kapel Crossfit Náramek Delší a Silnější

Nové

230.05 Kč

Produkční Funkce

Barvy: Šedé a Černé Pruhy

Velikost: 24"

Prodáno: v párech, dva zápěstí zábaly v jednom balení.

• Extra-sílu zápěstí zábaly vám zápěstí podporu, kterou potřebuje při provádění vleků s pohyb zápěstí, jako jsou režijní výtahy, Olympijské hry, výtahy, a tradiční výtahy.

• Udržujte své zápěstí své těsné a bezpečné a zabránit zranění tím, že drží vaše zápěstí a ruce v dokonalé formě prostřednictvím své vleky.Může být použit jako ortéza zápěstí a zápěstí podpora vzpírání.

• Perfektní zápěstí zábaly pro Kulturistiku, vzpírání, Cross Fitness, Powerlifting, Cross Trénink, Tělocvična, cvičení, WODs a Další.

•Zápěstí popruhy slouží víceúčelové, jako; vzpírání zápěstí zábaly, Cross Fitness zápěstí zábaly, Vzpírání zápěstí zábaly, popruhy vzpírání, gymnastika.

• Zápěstí Zábaly jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a na rozdíl od mnoha jiných popruhy-směs bavlny, polyesteru a elastické pro nejvíce pohodlnou montáž fólie, s nejvíce zápěstí stabilitu a ochranu prostřednictvím své vleky.

• Zápěstí Zábaly pomoci knot vlhkost od vašeho zápěstí, aby se vaše ruce od získání kluzké.

• Zápěstí Zábaly zahrnuje elastické tkané palec smyčky a extra-široký hák a smyčky uzávěr pro bezpečné fit, snadné nastavení a rychlé odstranění.

Jakmile si to vyzkoušet, budete nikdy fungovat bez něj!Produkt show

Štítky: basketbal pot, silikonový náramek, noha zápěstí hmotnost, vlastní náramek, hubnutí bracelete, buben ruční, těžká váha kapely, tunturi zápěstí závaží, odpor kapela stuha, zápěstí náramek.

Materiál Nylon spandex gumové ban
Číslo Modelu MW-201
Použitelné Lidí Dospělé
Značka mwillfit

Napsat svou recenzi!

Zápěstí zábaly Extra-Sílu Zápěstí Podpora vzpírání Kulturistika Ruku Kapel Crossfit Náramek Delší a Silnější

Napsat svou recenzi!

Související produkty