CarlinKit Pro Apple Carplay Kabelové Android Auto Dongle Pro Refit Android Auto Hlavy Smart Link Fit Kabelové Zrcadlení Mapě Hudba IOS 14

Nové

644.31 Kč

Věnujte pozornost:

1.Tento produkt Není kompatibilní s původní tovární auto obrazovky Dont koupit !!! 2.Tento productc Podporu 99% Aftermarket Android hlavní jednotka a 99% iPhone/Android telefonu. 3.U tohoto produktu není dobře funguje na WinCE auto. Jak nainstalovat tento APK:

Jak používat tento produkt?

Odkaz:Autokit:http://121.40.123.198:8080/AutoKit/AutoKit.apk

Funkce

1.Hlasové Ovládání: Podpora Siri/Hudba/Mapy/Telefonní hovory/Zprávy/Audio knihy. Funkce Siri vám pomůže volat Rose, nebo některý z vašich přátel. Všimněte si prosím, naše zařízení je provozní rychlost je podle telefonu je IOS rychlosti. 2.Dotykový displej a HD Zobrazení: Směrové ovládání a zobrazení telefonu na auto navigační obrazovka s USB kabelem. 3.Hands-Free a Bezpečné jízdy: Make/přijímat hovory, zkontrolujte hlasové zprávy, textové zprávy a mapy. Poslouchejte své oblíbené písně pomocí iTunes, Apple Music nebo nainstalovaných aplikací pro hands-free. 4.Kompatibilní Zařízení: iPhone s iOS ( 7.1 a vyšší) Android mobilní telefony (5 .1 a výše) Autorádia s operačním systémem android (verze 4.4.2 a výše) (Produkt podporuje většinu Android market telefony , ale není to 100% podporuje všechny Android telefon a Android auto rádio)

Štítky: idoing px6, bezdrátové carplay, telefon, wiree bezdrátové carplay, 2din android radio, android auto, android auto rádio, android telefon, carlinkit, mobil.

Max Externí Paměť 8G
c Android auto dongle
i Apple carplay
Audi Model R8
a usb dongle pro wired apple carplay
Typ Materiálu Plastové
f Smart auto
Rozhraní -
RAM 1G
Digitální Média Formátu mp4
Vhodné pro android obrazovky
Pro Vozidla Značky/Modelu Audi
Ven Moc -
ROM 2G
k pro Android 4.3 výše
Speciální Funkce Wifi Funkce
b android auto wireless
Velikost Položky 181x42x13mm/185x32x13mm
Napětí 5V
h Pevné carplay dongle
Název Modelu Drátové/Bezdrátové Carplay
Značka carlinkit
TF/Micro SD Slot 0
Certifikace CE
g Pro iPhone/android
Původ KN(Původu)
Velikost Displeje 10.2"
Hmotnost Položky 110kg
Operační Systém Android
OSD Jazyk anglický
e MirrorLink
Usnesení -
d Pro IOS 10 výše
j Navigace přehrávač
Din Din
R8-Rok 2015

Napsat svou recenzi!

CarlinKit Pro Apple Carplay Kabelové Android Auto Dongle Pro Refit Android Auto Hlavy Smart Link Fit Kabelové Zrcadlení Mapě Hudba IOS 14

Napsat svou recenzi!

Související produkty