220V Horizontální Elektronické Zadávání Stroj DF-001 Stolní Elektronický Klíč, Kopírovací Stroje Přenosný Klíčování Kopírovací Stroj 1KS

Nové

3 308.97 Kč

220V Horizontální Elektronické Zadávání Stroj DF-001 Stolní Elektronický Klíč

Kopírovací Stroje Přenosný Klíčování Kopírovací Stroj 1KS

Parametr:

Název: Elektrický klíč stroj

Model: DF-001

Napětí: 220V

Výkon: 120W

Hmotnost: 8.9 kg

Vlastnosti:

Svítidlo lze otáčet na obě strany.

Vzdálenost mezi upínací skupiny se rozšířily, a obecné prodloužený klíč může být upnut přímo.

Vodící kolík posílení jemné doladění zařízení může provádět rychlé a přesné úpravy různých hloubkách řezu.

Obrázek ukazuje:

Poznámka:

1. Pokud zvolíte "Prodávající způsob dopravy", prosím, na vědomí, že toto poštovné platí pouze pro některé země / regiony, takže poté, co budete platit, prosím, kontaktujte nás a my vám potvrzení s vámi.

2. Když zásilka dorazí na vaše místní celní, prosím, platit daně a mít balík pryč. Nebudeme nést žádnou cla nebo dovozní daně. Pokud celní selže v důsledku kupující důvodu a zboží jsou vráceny nebo zničeny, nebudeme náhrada žádné peníze.

3. Pokud si vyberete DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS, jsme vám pomůže uspořádat mezinárodní expresní doručení a dodat přímo na vaši adresu (služba dveří ke dveřím)! Pokud je zboží dodáno kurýrem, kupující je povinen zaplatit daně při příjezdu.

4. Před podpisem, musíte zkontrolovat balíček, aby se ujistil, že je v dobrém stavu, a pak to podepsat. Pokud je balík poškozen, prosím, vyfotit, pak okamžitě stěžovat na lodní společnost, pamatujte si, stížnost číslo, a pak mě kontaktujte, jsme vám určitě pomůže.

5. Naše pracovní doba: 9: 00-18: 30 Pekingského času. Mezitím, budeme reagovat na vaše zprávy okamžitě. Během přestávky, jsme nemusí být schopen odpovědět na vaše zprávy, prosím pochopit. Odpovíme vám do 24 hodin.

Štítky: přenosné potrubí threading stroj, klíčové machin, 2 potrubí threading stroj, průmyslové potrubí threading stroj, defu klíčové části stroje, fréza klíč, klíč machin, ms potrubí threading stroj, měděné potrubí threading stroj, zámečnické nástroj.

Moc 120w
Napětí 220V
Značka LZHZXY
Certifikace CE
Jméno Elektrický stroj klíč
ČÍSLO VÝROBKU GZ00067A
Číslo Modelu DF-001
Typ Horizontální
Hmotnost 8.9kg
Původ KN(Původu)
stav Nové
Model DF-001

Napsat svou recenzi!

220V Horizontální Elektronické Zadávání Stroj DF-001 Stolní Elektronický Klíč, Kopírovací Stroje Přenosný Klíčování Kopírovací Stroj 1KS

Napsat svou recenzi!

Související produkty