Plátno umění Vlastní portrét z fotky rodiny, Svatební fotografie, aby obrazy v oleji, ručně malované Osobní Dárek, Narozeniny

Nové

4 008.29 Kč

Odkaz je pro vlastní malování. Prosím, nemusíte platit to, než komunikace. Děkuji. Olejomalba Descripition:

1. Vysoce kvalitní,100% ručně malované na plátně,není tisk nebo plakát.

2. Plátno Pouze, bez protáhnout a rám,Pošlete nám do zprávy, pokud budete muset natáhnout nebo rám,zašleme vám cenu.Vezměte prosím na vědomí, přijímáme pouze rám pro velikost je menší než 24x36inches.

3. Velkoobchodní objednávky vítány. Velké Objednávky,Velkou Slevou.

4. 100% Spokojenost Zaručena. 100% Peníze zpět Zaručena. Snadno Vrací Politika.

5. Všechny waterprint nebo jméno interpreta na obrázku nebude ukázal na dokončený obraz. Zaškrtněte, prosím, na vaši objednávku, pokud se chcete přihlásit na jméno interpreta.

Jak Umístit Vlastní Objednávky :

1) Pošlete nám své foto, portrét nebo obrázek, který vás zajímá, a radit velikost, která vám perfered. 2) Prosím, zanechte své komentáře, pokud máte speciální požadováno, tj. pozadí, barvy, termín atd. 3) My vám pošleme cenu za vaše potvrzen. Dle požadavků, zašleme vám doklad na 24 hodin, pokud je to nutné. 4) Místo vaší objednávky, můžeme přijmout PayPal a platby Kreditní Kartou.Nové vám bude zaslán odkaz pro zaplacení. 5) Výroba trvá 10-15 dnů po zaplacení.Zásilka dodání do 5-10 dní. Vlastní Portrét Pet Obrazy: typy obrazů:

Naší Galerie :

Štítky: individuální foto na plátno, vlastní olejové barvy, foto portrét, vintage portrét olejomalby, olejomalba rukou abstraktní krajiny, sukně umění, fotky, dárky, černá abstraktní olejomalba, abstraktní olejomalba abstraktní, vlastní foto.

Materiál Povlečení
Značka Zemalu
Předměty Krajina
Kaligrafie a malby typ Malířské Plátno
Tvar Obdélník
Rám No
Původ KN(Původu)
Technics Ručně Malované
Režim rámečku Nerámováno
Formulář Jeden
Podpora Základní Plátno
Originální No
Typ Olejomalby
Střední Olej
Styl abstraktní

Napsat svou recenzi!

Plátno umění Vlastní portrét z fotky rodiny, Svatební fotografie, aby obrazy v oleji, ručně malované Osobní Dárek, Narozeniny

Napsat svou recenzi!

Související produkty