Vyrobené v roce 2013 Raw Pu ' er Čaj, Čína Yunnan Nejstarší Pu-erh Dolů Tři Vysoce Jasný oheň Detoxikace Krásu Pu-erh Pu - er Čaj

Nové

257.77 Kč

modname=ckeditor

modname=ckeditor

Kategorie Produktu : Puer Čaj;

Název Produktu : Menghai Raw Puer Čaj;

Datum Výroby : 2013;

Trvanlivost : Čím Starší, Tím Lepší;

Způsob Skladování : Čisté, Uzavřené, Suché, Tma, Žádný Zápach, Žádné Znečištění;

Způsob Výroby : Ručně Vyrobené;

Množství : 357g/kus;

Certifikát : HACCP, ISO9001:2000 , QS (Čína kvalitní bezpečnostní certifikát).

Zdraví Výhody : Snížení Hmotnosti, Zlepšení Funkce imunitního systému; Snížení Krevního Cukru.

Puer dort je vyroben prostřednictvím procesu optimální kvašení a vysoké teploty napařování a lisování. To dává jasně červená-nažloutlá tekutina s čistým aroma a jemnou chuť a je vybaven sladká pachuť všech jeho vlastní. Jeho dlouhou dobu skladování a vysoce kvalitní, aby to nejlepší volbou pro všechny zralé puer čaj milenci!

Vypijte šálek tohoto čaje, zjistíte, že je velmi osvěžující a žízeň-kalení. To také pomáhá trávení a zrychluje zotavení z únavy nebo intoxikace.

Pu-Erh Čaj zdravotní funkce:

Vítejte ! Puerh je velký listoval čaj z provincie Yunnan v Číně a byl známý jako léčivý čaj. Tajemství tvorby Pu er byl bedlivě střežen v Číně po staletí. Čajové listy jsou shromažďovány od pěstitele speciální široké-leaf tea tree, které jsou řekl, aby byl vztahující se k dávné prehistorické čaj stromy.

Puer Čaj Funkce 1.Pokles krevního tuku, zhubnout, pokles krevního tlaku a odolat arterioskleróza. 2. Anti-zchátralost. zlepšení lidského bytí?s imunitního systému a zachování zdraví, posílit tělo a prodlužují životnost.

Vaření Puerh, Aby se čaj se musí kontrolovat teplotu vody, která výrazně ovlivnit aroma a chutný čaj polévka. Puer žádá převařené vody.

modname=ckeditor

modname=ckeditor

Štítky: pu ' er čaj, kawasaki er, tangpin čaj, pu er, tieguanyin čaj, tieguanyin čaj, dolphin pearl, er 6n, kleštiny er, pu er čaj.

Značka ANCHENG
Původ KN(Původu)
Materiál Porcelán

Napsat svou recenzi!

Vyrobené v roce 2013 Raw Pu ' er Čaj, Čína Yunnan Nejstarší Pu-erh Dolů Tři Vysoce Jasný oheň Detoxikace Krásu Pu-erh Pu - er Čaj

Napsat svou recenzi!

Související produkty