200PCS/LOT HU100 Auto Lock Reed Blokovací Deska Pro Chevrolet/Ma Rui bao/Cruze/Camaro Nový Buick Regal LaCrosse GL8 Každý 25pcs

Nové

277.81 Kč

Máme mnoho zámečnické nástroje,jako Lishi 2-v-1,Pokud chcete,pls kontaktujte nás,nabídnu reasonble cenu pro vás

Specifikace:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní

Materiál: Mosaz

Použití: Pro Chevrolet/Ma Rui bao/Cruze/Camaro Nový Buick Regal LaCrosse GL8

25 * 1R Zámek Reed 25 * 2R Zámek Reed 25 * 3R Zámek Reed 25 * 4R Zámek Reed 25 * 1 litr láhev Lock Reed 25 * 2L Zámek Reed 25 * 3L Zámek Reed 25 * 4L Lock Reed Jarní (jako dárek)

Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 48 hodin normálně. někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Neexistují žádné výjimky! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu. 2. Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a váš projekt. 3. My vám vrátíme plnou vítězná nabídka částku, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, po oba a seller cancel the transaction from Koronavirusvcr.cz. nebo, můžete si vybrat, mít náhradní. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: 2017 camaro, zamykání, vlastní regal raptor, buick regal, příkaz křídlo, hu100 klíč, daiwa oblek, chevrolet cruze, regal, chevrolet kříž.

Hmotnost Položky 0.2KG For Chevrolet
Funkce 3 Doprava zdarma s sledovací číslo
Značka CIBO
barva jako obrázek show
Doba Dodání do 72 hodin
Funkce 1 Pro Chevrolet
Funkce 2 zámečnické nástroj
stav 100% Zbrusu Nový Pro Chevrolet
Materiál Mosaz Materiál Pro Chevrolet
Číslo Modelu HU100 Auto Lock Reed Blokovací Deska

Napsat svou recenzi!

200PCS/LOT HU100 Auto Lock Reed Blokovací Deska Pro Chevrolet/Ma Rui bao/Cruze/Camaro Nový Buick Regal LaCrosse GL8 Každý 25pcs

Napsat svou recenzi!

Související produkty