XTOOL iOBD2 Bluetooth OBD2/EOBD Auto Skener chybový Kód Čtenář pro iPhone/Android Diagnostický Nástroj Vozidla

Nové

948.77 Kč

iOBD2 Bluetooth OBD2 EOBD Auto Skener chybový Kód Čtenář pro iPhone/Android Popis Produktu ověřte, zda je vaše vozidlo OBD-II/EOBD souladu před zakoupením! Získejte výhodu více měřidel bez ohromující nepořádek a náklady! (Poznámka: Ne všechny OBD-II kompatibilní vozidla mají podporu pro všechny parametry) IOBD2 je aplikace pro váš vůz. To se změní pro váš Telefon/Pad do pokročilého displej pro vaše data motoru. Prosím ověřte, že vaše vozidlo je s OBD-II/EOBD souladu před zakoupením! Získejte výhodu více měřidel bez ohromující nepořádek a náklady! (Poznámka: Ne všechny OBD-II kompatibilní vozidla mají podporu pro všechny parametry) iOBD2 Podporovaných OBDII Protokolů: 1. ISO15765-4 (CAN) 2. ISO14230-4 (KWP2000) 3. ISO9141-2 4.J1850 VPW 5.J1850 PWM iOBD2 Kompatibilita Vozidla iOBD2 podporuje většinu 1996 a novější model rok osobní automobily a lehká nákladní vozidla (OBDII A CAN)-domácí a dovážené. Podporované Zařízení a APLIKACE

IOBD2 APLIKACE lze vyhledávat a stáhnout v Apple store a na Google Play Store. Bluetooth Připojení iOBD2 může být spojen se všemi zařízeními na základě pro Apple iOS a pro Android OS s Bluetooth. iOBD2 Funkce Skeneru: 1. Výkon Měřidla: 1). Otáčky motoru 2). Opravena rychlost vozidla 3). Otevřené/uzavřené smyčce 4). Boost/vakua combo měřidlo 5). Zrychlení (a brzdění) spotřeba Paliva Měřidla: 1). Inst. spotřeba paliva 2). Avg spotřeba paliva Motor Měřidla: 1). Časování (předstih zážehu) 2). Chladicí kapaliny motoru temp. 3). Nasávaného vzduchu temp. 4). Okolní teplota vzduchu. 5). Absolutní tlak sběrného potrubí, 6). Hmotnostní průtok vzduchu 7). Palivové lišty, krátkodobé a dlouhodobé 8). Procenta zatížení motoru 9). Katalyzátor temp. 10). Tlaku paliva 11). Lambda rozchod 12). Poměr vzduch/palivo iOBD2 Diagnostické Funkce: Číst DTC: Přečtěte si aktuální DTC, že motor byl uložen, a informace o DTC. Jasné, DTC: Vymazat všechny aktuální DTC. Zobrazení DTC Definice: Zobrazit všechny definice a vysvětlení kódů Dtc. Návod na Údržbu:Příručka jak na údržbu problémy auto podle chybových kódů. Živá data: Přečtěte si všechny provozní parametry, které souvisí s ECU. Freeze frame dat: systém OBD zaznamená systém běží parametry týkající se poruchy v okamžiku, kdy k ní došlo ve stejné době, kdy se nastavil kód DTC. A tato skupina dat se nazývá freeze frame data. Připravenost test: Připravenost odráží stav, že všechny platné diagnostické funkce. Diagnostické funkce jsou s odkazem na důležité kontrolní funkce v systému OBD, např. sledování Lambda sondy, Lambda sonda ohřívače monitorování a EGR systém, monitoring, atd. Tyto diagnostické funkce jsou úzce spojeny s regulaci emisí motoru. Přečtěte vozidla info: Přečtěte vozidla info, jako jsou Identifikační Číslo Vozidla(VIN), Kalibrace Id(CALID) a Kalibrační Ověřovací Číslo (CVN). Lambda sondy test: Tato služba je umožnit přístup k on-palubě lambda-sondy sledování výsledků testů. Stejné informace mohou být získány pomocí [Mode 6 test]. Mode 6 test: Tato služba je umožnit přístup k výsledkům pro palubní diagnostické testy monitorování konkrétních komponent/systémy, které nejsou nepřetržitě sledovány. Příklady jsou monitorování katalyzátoru a odpařovací systém monitorování. EVAP System Test: účelem této služby je umožnit externí zkušební zařízení pro řízení provozu palubního systému, test nebo složky. Mé palubní Desce pohotovostním Režimu: Motor, otáčky, teplota vody, napětí baterie, Vzduch-sání, teplota, Okamžitá spotřeba paliva (statická),průměrná spotřeba paliva, Někdy přáli, abyste měli své vlastní přizpůsobitelné měřidla, ukazovat pouze data, která jste měli zájem

Regulace Režimu: rychlost Vozidla, aktuální zatížení motoru, teplota vody, vozidla, cestovní čas, vozidla, cestování, průměrná rychlost, Kontinuální běh najetých kilometrů, okamžitou spotřebu paliva(dynamický), někdy přáli, abyste měli své vlastní přizpůsobitelné měřidla, ukazovat pouze data, která jste měli zájem. Režim Sport: Ukázat motor, rychlost otáčení, rychlost vozidla, teplota vody. Režim výkonu: Ukázat rychlost vozidla, výkon, točivý moment, koňská síla a také můžete přizpůsobit své měřidla. Jízdní Track (závodní Dráha Mapování) je ukázat jízdní dráhy vozidla, aby data a nadace pro referenci. Otevřete Umístění Služby pro mobilní, připojení iobd2 na vozidlo a otevřít iobd2 APLIKACE, vyberte "My Dashboard", a to bude zaznamenávat stopu vozidla. Přestat "My Dashboard" pak to bude zastavit nahrávání dráhy vozidla.

Test výkonu V Testu Výkonu Funkce Zahrnuje: - Urychlit/Zpomalení Testu: Test zrychlení/ zpomalení procesu čas a vzdálenost. 0 až 400 m Akcelerační Zkoušky: test trávit čas z 0 na 400 metrů. Nastavení umožňuje uživateli změnit jednotky teploty, stav tachometru, rychlost vozidla, pohonné hmoty, spotřeba paliva, točivý moment a koní, nastavit alarm pro překročení rychlosti, únava jízdy a teplota vody, a nastavit parametry hmotnosti vozidla, spotřeba paliva koeficient a rychlost vozidla koeficient podle svých potřeb na [Přizpůsobit Mé palubní Desce]. Historie je uložit a prohlížet zaznamenané diagnostických dat z testovaných vozů, jako je live dat, freeze frame data, výlet rekord a mé palubní desce údajů. Data mohou být sdíleny na Facebook a Twitter .

Pokud splňujete jakýkoliv problém při testování vaše auto,prosím, dejte nám zpětnou vazbu podle níže uvedených kroků, inženýr vám odpovíme vám co Nejdříve, obvykle do 1-2 pracovních dnů.

Štítky: auto diagnostika obd, xtool, obd2 scanner, autoscanner diagnostické, xtool x100 pad3, skener, auto scaner, pero s skeneru, kniha elektron, diagnostické odb2.

Typ Materiálu Plastové
Poprodejní Servis udělat vše, co můžeme
Aktualizace Softwaru No
Verze Softwaru iOBD2
Číslo Modelu SC135-B
Typ Položky Kód Čtenáře & Scan Tools
Verze Hardwaru iOBD2
Značka xtool
jazyková podpora anglický
Externí Testování Certifikace CE
Jazyk anglický
místo původu guangdong Čína (Pevninská část)
Záruka jeden rok
Doprava Doprava Zdarma
Speciální Funkce iOBD2 bluetooth OBD2 Scanner

Napsat svou recenzi!

XTOOL iOBD2 Bluetooth OBD2/EOBD Auto Skener chybový Kód Čtenář pro iPhone/Android Diagnostický Nástroj Vozidla

Napsat svou recenzi!

Související produkty