1ks Anti-slip Hliníkové Slitiny, Sprcha Podnožka Nástěnná Sprcha Opěrka nohou Krok Podnožka Koupelnové Doplňky, Koupelna, Koberec

Nové

111.29 Kč

Popis:

1ks Hliníkové Slitiny, Sprcha Podnožka Nástěnná Sprcha Opěrka nohou Krok Koupelna Zbytek Podnožka Podstavec Anti-slip

Specifikace:

Materiál: Hliníkové Slitiny

Barva: Stříbrná, černá

Velikost: 15 x 10 x 6 cm

Hmotnost: 0.323 g

Specifikace:

Funkce:

Skládací VANA OPĚRKA nohou KROK pro Holení Nohou nebo Zůstatek Podpory ve Vaně Sprchou. Také může být namontován ve vchodu vašeho domova na čištění obuvi každý den.

VÍCE POHODLNÉ! 0.7 kg hmotnosti je dostatečně robustní pro mytí nebo holení nohou, Těhotné ženy nebo nohy a chodidla jsou nevyhovující k pohybu, lidé, kteří mají potíže ohýbání v pase, bezpečně nosit boty nebo otřít boty.

ÚSPORU MÍSTA Lze složit, když se nepoužívá. Poskytuje nejbezpečnější způsob, jak se holit si nohy v koupelně.

VÍCE POHODLNÉ! Nové Hliníkové slitiny nožní opěrka, nebude rez, Anti-skluzu, robustní, přispívá denně, aby se vaše sprcha i pohodlnější. Péče o vaše nohy se stává mnohem jednodušší a bezpečnější.

SAMOLEPÍCÍ NEBO ŠROUBOVACÍ MONTÁŽ zahrnuje šrouby. šroub montáž je více pevně, Vyhnout se pádu a způsobuje zbytečné problémy. Kovový materiál je mnohem silnější, než sprcha kroky s přísavkou nebo přilepit.

Obsah Balení:

1 x Sprcha Opěrka nohou Krok

1 x Příslušenství Kit

Poznámky:

1. Měření položku ležící na stole může způsobit nepatrný rozdíl.

2. Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla při focení.

Děkuji vám za pochopení!

Štítky: stolice, nohy stolice, chalcedon kámen, náramek bulk, ložnice koberec, koberec krok, incerum, anti sprcha skluzu, koupelna krok, kandi.

Materiál Hliníkové Slitiny
Velikost 15 x 10 x 6 cm
Číslo Modelu -
vzor Další
Značka anti-skidmat
Funkce Eco-Friendly
Aplikace koupelna
Původ KN(Původu)
Styl Moderní

Napsat svou recenzi!

1ks Anti-slip Hliníkové Slitiny, Sprcha Podnožka Nástěnná Sprcha Opěrka nohou Krok Podnožka Koupelnové Doplňky, Koupelna, Koberec

Napsat svou recenzi!

Související produkty