Marilyn Manson Lebky motocykl čelenky Vlasové doplňky, šátky bicycle Riding hood Punk Rock Šátek pokrývky hlavy šátek

Nové

106.39 Kč

motocykl čelenky Vlasy příslušenství venkovní šátky kolo bicicleta Riding hood Punk Rock Šátek pokrývky hlavy šátek obličej šátky

↑ $19.9 nyní$2.9 ↑ myši ↑

koupit 1 dostanete 1 zdarma

\(^o^)/vítáme vás na našich rock shop

Ruský Přítel Věnovat Pozornost, Prosím !!!

- Prosím, vyplňte přijímač je plný název v pořadí, v důsledku nové politiky ruské zvyky,

v opačném případě pravděpodobně nebude získat balíček konečně .

Kontaktujte nás, prosím, dřív, než dávat non pozitivní zpětnou vazbu.Děkuji vám za to, že nám šanci, aby se věci do pořádku tím, dobrá komunikace.

Po zakoupení, prosím, nenechávejte negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, pokud jste neobdrželi položky do 45 dnů, proto jsme zmínili přepravní doby opakovaně.

Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne.Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve.

Vrací Termín

V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.

Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli.Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než jste nabídku.Při každém kroku byla přijata, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu.V takovém případě žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit.Vaše spokojenost je pro nás důležitá a vážíme si vašeho podnikání.

Štítky: lebka růže černobílá, gotická čelenka, šátek muži, 4c vlasy, šátek čelenka, stříbřité vlasy příslušenství, darkrai plyš, pronovias vlasy příslušenství, lebky čelenka set, rtsp.

Šátky bicicleta
Značka Darkrai
Název Oddělení Dospělé
Pohlaví Unisex
Motocykl šátek
Vzor Typu Tisk
Vlasové Doplňky rock
Číslo Modelu obličej šátky
Materiál Akryl
Styl Módní
lebka motocyklu šátek
šátek Pokrývky hlavy
šátky venkovní obličej šátky
Typ Položky Pokrývky hlavy
Rock karkulka Punk
Čelenka cyklistické šátky

Napsat svou recenzi!

Marilyn Manson Lebky motocykl čelenky Vlasové doplňky, šátky bicycle Riding hood Punk Rock Šátek pokrývky hlavy šátek

Napsat svou recenzi!

Související produkty