LiNKFOR 5-Pin DIN MIDI na USB-Kabel Converter pro Mac, PC, Laptop Music Piano klávesnice MIDI USB IN-OUT Kabel

Nové

238.58 Kč

MIDI Kabel USB Adaptér Rozhraní 5-Pin DIN MIDI na USB-Kabel Converter pro Mac, PC, Laptop Music Piano klávesnice 6.5 Ft

1.Snadné připojení, Připojte midi Nástroje, jako jsou klávesnice, elektrické piano, hand roll piano, elektrická kytara, do vašeho počítače Mac, PC nebo Notebooku snadno.

2.Plug and play , USB MIDI Kabel je s vestavěným-in ovladače, bez potřeby složité instalace ovladačů, stačí připojit do USB zásuvky. USB bus powered, žádné externí AC adaptér. Podporuje všechny standardní MIDI rozhraní zařízení na trhu, jako jsou: elektronické bicí, MIDI klávesnice, klávesy, elektrické kytary(efekty), digitální piana.

3.Profesionální USB MIDI rozhraní, Tento profesionální USB MIDI Rozhraní Adaptér přijmout technologie odolnost proti elektromagnetickému rušení, vestavěný high-výkon FPT zpracování čip, poskytuje přesné nahrávání pro každou notu a stabilní zpoždění-zdarma vstupní signál pro vysokou věrnost MIDI přenos dat.

4.Vysoce kvalitní,Tento USB MIDI Kabel vyroben z měkké holé mědi materiálu s robustní a odolné. Podporuje 16 kanálů MIDI I/O. Inteligentní LED indikátor ukazuje, pracovní postavení, červená znamená moc a modrá se vztahuje k připojení signálu.

5.Široká kompatibilita, standardní 5-PIN MIDI kabel je kompatibilní s většinou operačních systémů, jako jsou Windows 10, Win8, Win7, Vista, Windows XP a Mac OS X. Pozor: Pokud váš Mac USB Port je USB-C (Thunderbolt 3), použijte originální autentické USB-C / USB Adaptér od výrobce nebo MIDI rozhraní nemusí.

Přehled:

MIDI kabel s 16 MIDI vstupních/výstupních kanálů a 5 PIN DIN.Stačí pouze připojit USB do počítače, pak by bylo možné použít nástroj pro záznam na počítači ve stejnou dobu pro editaci tím, hudební editační software

Prosím, Připojte midi kabel "V" pro midi zařízení je "OUT", připojte MIDI kabel"OUT" na zařízení midi je"IN".

Postupujte podle níže krokem, jak začít svůj hudební výlety:

1. Připojte kabel označený "MIDI DO" MIDI "OUT" konektoru MIDI klávesnice (nebo MIDI zařízení).

2. Připojte kabel označený "MIDI OUT" MIDI "V" zásuvky MIDI klávesnice (nebo MIDI zařízení).

3.Zapojte USB kabel do libovolného volného USB konektoru na vašem počítači.

4. Otevřete svůj hudební software program, např. Cubase, Sonar, MIDI Připojení, atd.

5. Nastavit hudbu, programy, MIDI in a MIDI out zařízení "USB Audio Device".

6. USB MIDI rozhraní je nyní připraven k použití.

7. Zachránit potenciální problémy, je doporučeno, že toto rozhraní je vždy připojen do stejné PODSKUPINY, jak to bylo původně instalován na USB, aby se zabránilo více instalací ovladače.

Upozornění:

1.Pokud váš Mac USB Port je USB-C (Thunderbolt 3), použijte originální autentické USB-C / USB Adaptér od výrobce nebo MIDI rozhraní nemusí pracovat.

2.Zachránit potenciální problémy, je doporučeno, že toto rozhraní je vždy připojen do stejné PODSKUPINY, jak to bylo původně instalován na USB, aby se zabránilo více instalací ovladače

3.Rádia a Televize, Umístěné poblíž, mohou způsobit, že příjem rušení. Jednotku provozovat v dostatečné vzdálenosti od jiných zařízení.

Specifikace:

Přenosová Rychlost:USB 2.0 high-speed(480 mbps)/usb1.1 full-speed(12mbps)

Specifikace: 6.5 ft USB MIDI DIN 1 In A 1 Out Kabel

Balení Obsahuje:

1 x USB MIDI 1 In / 1 Out Rozhraní

Štítky: qed, kabel syntezátor, bezdrátové midi, klávesnice midi, mac mini usb hdmi, 4pin din konektor, midi kabel mini, usb vga, autorádio hoxiao 1 din, 5 pin din.

Konektor B HDMI
Konektor HDMI
Svazek Svazek 1
Balení Další
Balíček Ano
Stínění Další
Pohlaví Samec-Samec
Typ Další
Vnější Průměr USB MIDI 1 In / 1 Out Interface
Číslo Modelu USB MIDI 1 In / 1 Out Rozhraní
Aplikace multimediální
Funkce NIC
Značka LiNKFOR

Napsat svou recenzi!

LiNKFOR 5-Pin DIN MIDI na USB-Kabel Converter pro Mac, PC, Laptop Music Piano klávesnice MIDI USB IN-OUT Kabel

Napsat svou recenzi!

Související produkty