Sevich 3 Barvy Dvojitá Trubice Liquid Foundation BB Krém na Obličej Základní Make-up Přirozené Barvy Korektor Bělení Trvalý Make-up Primer

Nové

168.22 Kč

Úvod

Kyselina hyaluronová dvojitá trubice liquid foundation Vodnaté a hladké Zakrýt vady Lehké nude make-up Vodotěsné a sweatproof Dvě trubky dva-barevné provedení jedné zkumavky liquid foundation jedné zkumavky rozjasňující tekutý! Míchat své vlastní tón pleti, hydratuje po celý den, jemná a kůže-přátelské, lehké a průsvitné, make-up vody-namáčení svalů. Dvojí přístup, který v sobě skrývá make-up a hydratuje pleť.

Jak Používat

1. Levé a pravé trubky jsou smíšené, aby se na exkluzivní tón pleti. Levé trubice se používá pro zatajování, a právo trubice je hydratované a rozjasněné. Upravit podíl podle vaší pleti. 2. Navlhčete houbu vejce a jemně stiskněte, aby se nadace více hydratační. 3. Právo trubice může být položený na zvýraznění oblasti obličeje, které můžete udělat make-up vypadat hladké a tří-dimenzionální.

UPOZORNĚNÍ

Pouze pro vnější použití, vyhněte se kontaktu s očima; Pokud abnormality, jako jsou alergie se vyskytují, prosím, přestaňte používat, nebo se poraďte s lékařem, uchovávejte mimo dosah dětí.

Štítky: bb, skrýt, čistou tvář, kosmetické zrcadlo značka weiweixiang, rtěnka mac, creme tvář, sevich vlasy, jedinečný zvýrazňovač make-up, bb krém, základ zůstává stejný..

Typ NADACE
barva Lovry,Přírodní,Střední béžová
Funkce Zakrývá make-up a hydratuje pleť
Efekt Míchat své vlastní tón pleti, hydratuje po celý den
Množství 1KS
Dvě trubky Konstrukce 1 jedna trubka kapaliny nadace
Dropshipping/velkoobchod Podpora
Dárek Každý produkt bude posílat kartáč
Dvě trubky Konstrukce 2 jedna tuba rozjasňující tekutý
Země/Region Výroba Čína
Výhodou Výživné
Velikost Full Size
Složka dvojitá trubice liquid foundation
Formulace Kapalina

Napsat svou recenzi!

Sevich 3 Barvy Dvojitá Trubice Liquid Foundation BB Krém na Obličej Základní Make-up Přirozené Barvy Korektor Bělení Trvalý Make-up Primer

Napsat svou recenzi!

Související produkty