KB6011 Geigerův počítač, Jaderné Záření, Detektor Dozimetru Beta, Gama, X-Ray Test

Nové

1 621.87 Kč

KB6011/4011 Geigerův počítač, Jaderné Záření, Detektor, Osobní Dozimetr Mramorová Detektory Beta, Gama, X-ray Tester

OOTDTY

Vlastnosti:

Kliknutím hluk Geigerův počítač(průběžně kliknutím)

100 sekund, zobrazení histogramu

Méně než 1 sekunda vysoké decibel rychle alarm (KB6011)

Radiační Expozice doba kontaktu statistiky (KB6011)

Záření, doba Expozice statistiky (KB6011)

Turbo Q2.0

Podsvícení displeje, bzučáku plně otevřené, životnost baterie po dobu 24 hodin, USB nabíjení!

Parametr:

Model zařízení:KB6011 /4011

Typu záření: γ záření,X-paprsky, β částice

Kontrola snímače: Geiger-Müllerův čítač trubky

Ekvivalentní dávky:0.00~5000uSv/h

Energetické spektrum: 48keV ~ 1,5 MeV ( 0.52 µSv/h

Bezpečné hodnoty:

Prostředí pozadí záření ≈ 0.18 µSv/h

Obecné metody zkoušení: Umístěte zařízení proti testování objekt, data jsou osvěžující každých 15 sekund (1 zkušební cyklus), čekání 60 sekund (po 4 cyklech), čtení hodnoty by měly zůstat stabilní. Pro mramor záření, testování, navrhl testování bude čas 5 minut (vzhledem k záření pozadí hodnota je velmi nízká, takže 5 minut sběru dat je nezbytné pro přesnější výsledky).

Okolní záření test:Umístěte zařízení 1 metr nad zem, aby se zabránilo beta-ray rušení na zemi a testování v otevřených oblastech za 5 minut. Pozorovat průměrné hodnoty na displeji.

Najít zdroj záření:Změna zobrazení histogramu rozhraní a skenování objektu v blízkosti zadní části stroje. Sledujte grafické situace a alarm tón.

Domácí testování předměty: Kameny, šperky, dovezené zboží záření detekce (všechny modely platí).

Lékařské / vybavení záření testování: radiační kontrola X-ray stroje, jako jsou bezpečnostní kontroly stroje, CT, ruční kovové defektoskopy, nemocnice, bezpečnostní vzdálenost, měření, monitorování v reálném čase pomocí záření, léky (KB6011 Doporučujeme)

Záření Kontrolka Na spodní části obrazovky, žlutá kontrolka jednou blikne, což znamená, že Geiger trubice dostává jediného výstupního signálu. Čím vyšší frekvence, tím větší záření čtení hodnot. Jelikož je pozadí záření z kosmického prostředí a vzduch, tam by měla být 20 až 30 tepů za minut bliká za normálních podmínek prostředí.

Dávka funkce akumulace (Dávka): To může nahrávat dávka, akumulace od posledního data zúčtování. Prosím, mějte tato hodnota ne více než 3100µSv do roka, jinak, množství záření přijaté bude vyšší než národní normy, hodnoty.

Dotknout znečišťujících látek počítání funkce (Kontakt)(POUZE PRO KB6011): toto číslo bude přidáno, zatímco zařízení má přímý kontakt s znečišťujících látek, pokaždé. To může být vymazány na nulu po použití ClearData ručně.

Záření, doba expozice statistiky(Exp.Čas)(POUZE PRO KB6011): tato funkce může pomoci uživatelům zaznamenávat čas, který odhaluje pod záření. Například, čas, zatímco pomocí X-ray stroj na vyšetření, nebo čas, aby se přímému kontaktu s záření znečišťujících látek. Tato data mohou být rovněž vymazány na nulu po použití ClearData ručně.

Jak provést pozadí záření, hodnota, kalibrace na výrobku.(Non-základní operace)

Kalibrace hodnota pozadí přístroje, Zapněte jej a stiskněte tlačítko pro potvrzení pro vstup na stránku nastavení, opakovaně klepněte na tlačítko ClearData pro 20 krát nebo více, pak restartujte zařízení, bude vstup do pozadí hodnotu kalibrace rozhraní automaticky. V tomto bodě, musí být zařízení vlevo na stole po dobu 30 minut, během nichž čas, nemají kontakt s žádným zdrojem záření. Po čekání 30 minut, zařízení self-kalibrace je dokončena. Restartujte zařízení a pokračovat v používání.

Všechny výrobky (KB4011/KB6011) jsou továrny-opraveny před odesláním a spolehlivý výkon.

Štítky: dozimetr geiger, čítač řádek, diodový usměrňovač, vtr, gama záření znamení, 300 beta rr, geiger, starožitný geigerův počítač, k6011c geigerův počítač, čítač geiger.

Původ KN(Původu)
Model zařízení
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Značka Shanwen
Certifikace NIC

Napsat svou recenzi!

KB6011 Geigerův počítač, Jaderné Záření, Detektor Dozimetru Beta, Gama, X-Ray Test

Napsat svou recenzi!

Související produkty