Rigol RP1300H Osciloskop DC-300 mhz Pasivní, Vysoké Napětí, Sonda

Nové

4 925.08 Kč

Funkce

Šířka pásma DC-300 MHz až 2kV Pasivní Sonda

Útlum Poměr: 100:1

Max. Vstupní napětí CAT|2000V(DC+AC) CAT||1500V(DC+AC)

Informace O Výrobku

Rigol RP1300H Osciloskop DC-300 mhz Pasivní, Vysoké Napětí, Sonda

RP1300H je za předpokladu, s některými doplňky navržen tak, aby měření a měření jednodušší.

Pro digitální osciloskopy signál při zkoušce musí být připojena na měřicí kanál prostřednictvím různých osciloskop sondy nebo 50 ohmové kabely.Snímání je velmi důležité pro kvalitu měření. Pokud sonda výkon není adekvátní, nebo pokud jste nevybrali správné sondy pro vaši aplikaci, uvidíte zkreslené nebo zavádějící signály na osciloskopu.

Existují dva druhy sond, jeden je pasivní sonda, další je aktivní sondy. aktivní sonda vyžaduje sílu, zatímco pasivní sonda není. Pro všeobecné účely měření( 600 MHz), aktivní sondy jsou způsob, jak jít. Jsou dražší než pasivní sondy a jejich vstupní napětí je omezené, ale vzhledem k jejich výrazně nižší kapacitní zatížení, dávají přesnější vhled do rychlé signály.

Příslušenství Funkce

RP1300H je za předpokladu, s několika doplňky navržen tak, aby měření a měření jednodušší. Věnujte prosím chvilku, abyste se seznámili s těmito doplňky a jejich uživatelů.

NÁKLAD:

- Objednávky zpracovány do 3 dnů po provedení platby a ověřování.

-Zajistíme přepravu podle adresu kupujícího poskytovány Tak, prosím, potvrďte a zkontrolujte, zda adresa jste vyplnili při nákupu.

-Způsob dopravy nabídli jsme je China Post Air Mail, takže pokud chcete vybrat DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS, prosím, kontaktujte nás před nákupem.

Služba Tranzitní Čas je poskytl dopravce, o víkendech a svátcích jsou vylučuje, takže dodací lhůta může být delší, než jsme slíbili, a to zejména v průběhu prázdnin, takže buďte prosím trpěliví.

-Žádné sledování aktualizované informace budou informovat včas, můžete také získat informace o sledování z oficiální webové stránky.

VRÁCENÍ:

-Pokud máte vrátil k produktu nás, Prosím, poskytnout sledovací číslo k nám.

-Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a stavu.

-V případě objednávky nedorazily včas, prosím, kontaktujte nás, zajistíme dosílky, nebo náhrady pro vás.

-Pokud budete chtít náhradu, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, a ne otevřít spor přímo.

ZPĚTNÁ vazba:

- Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, snažíme se o 100% spokojenost, pokud máte jakékoliv dotazy nebo problémy, prosím, kontaktujte nás nejprve budeme řešit rychle a v nejlepším způsobem.

-Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a dát všech 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty, vaše vřele doporučit, je naše motivovat k pohybu dále, budeme opravdu oceňuji váš čas, pokud jste odešel pozitivní zpětnou vazbu.

Štítky: multimetr sondy test, 1394 6pin, vysokonapěťové diferenční sondy, dmm, osciloskop, tipy multimetr sonde, p6100, baofeng tri, dso138, vysoce kvalitní napětí sondy, oscilloscop sonda.

Značka rigol
Osciloskop Díly & Příslušenství Typ Osciloskop Sondy A Příslušenství
Certifikace CE
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Rigol RP1300H Osciloskop DC-300 mhz Pasivní, Vysoké Napětí, Sonda

Napsat svou recenzi!

Související produkty