5-palcový 2ks Houba Studio Monitor Řečník Akustické Izolační Pěny, Izolační Podložky Náhodné Barvy

Nové

76.33 Kč

Body:

1、Dvěma Polštářky: balíček obsahuje dva polštářky. Můžete položit monitor reproduktory svisle vpřed, náklon dopředu nebo naklánět dozadu v různých kombinacích najít svůj vlastní nejlepší poslech směru.

2、Položka Velikost: pad opatření o 2.6.69 cm x 11,8 cm x 1.57 cm (šířka x hloubka x výška). To může vydržet 22 liber hmotnosti bez změny tvaru.

3、Vysoce Kvalitní Materiál: Vyrobeno z nejvyšší kvality a elastické zvuk pohlcující pěna (hustota 50 kg / m3) a s rozumnou strukturální design, pad může účinně snížit rezonance způsobené zvuk, vibrace, takže zvuk více reálné a přesné.

4、Více Konfiguracích: S více konfiguracemi, můžete přesunout pad pro nejlepší kvalitu zvuku. Ve stejné době, úhel sklonu je také užitečné pro snížení stojaté vlny a zlepšit poslech efekt.

5、Vhodné Reproduktory: izolace pad velikost pro všechny populární 5/6 palce studio monitor reproduktory.

Popis:

Sluchátka lze izolovat různé mointors zlepšit poslech účinky. Tímto způsobem, žádné vibrace generované monitor reproduktory nebudou převedeny na váš stůl, reproduktor, stojan nebo regál. Studio monitor izolační podložky jsou vyrobené z nejvyšší kvalitní zvuk-absorbující pěna, která může snadno podpořit reproduktory, aniž se změní jejich tvar. Můžete nastavit úhel reproduktorů dodat zvuk k vašim uším, na základě vaší polohy vsedě.

Specifikace:

Velikost(přibl.): 30x17x4cm / 11.8 * 6.69 * 1.57 palec

Materiál: vysoká hustota houba

Barva: poslal náhodně

Vhodný reproduktor: 5 cm / 6 palců reproduktory

Balení Seznam:

(1 * Horní Izolace Pad,1 * Spodní Izolace Pad)/1 Sada Izolace Pad

Poznámka:, Protože tam jsou dva reproduktory, jeden soubor pro každý reproduktor, je doporučeno, aby koupit dvě sady a jeden, aby vyhovoval vašim potřebám.

Štítky: stojí studio monitory, akustická basová past, 5 palcový auto reproduktor, slitiny akustické, nohy reproduktor, podstavec monitoru, jídlo pěny, komerční akustické pěny, acoust pěny, audio monitor speaker.

Typ Studio Sledování Izolace Pad
Funkce 01 Izolace Pad
Certifikace NIC
Číslo Modelu -
Původ KN(Původu)
Velkoobchod Ano

Napsat svou recenzi!

5-palcový 2ks Houba Studio Monitor Řečník Akustické Izolační Pěny, Izolační Podložky Náhodné Barvy

Napsat svou recenzi!

Související produkty