SONIC PIC účel čistší ZUBNÍ ULTRASONICO Tatarská rozmazání hůl placa zuby 3000 vibrace minut

Nové

281.65 Kč

SONIC PIC Zubní ultrazvukový čistič představovat světla LED Poskytuje vynikající čisticí prostředky a bělení Jemně odstraňuje zubní kámen a rozmazání pulsy sonicos pomoci drop deska 3000 vibrací sonicas po minutě Americké čištění povrchu zubu a mezi zuby Silikonové Tip pro žádné poškození dásní vyhřívaná Zrcátka Péče o Ústní dutinu je součástí Světla LED ultra Lesk pracovních Míst ve korunky, implantáty, Dýhy, práce Zubní Vyžaduje (1) aaa baterie (není součástí balení)

NÁVRH ROZMAZÁNÍ

Těžká deska a skladů z jídla můžete setřít snadno. Udržet své bílé zuby a vyhnout se nemoci dásní & Iexcl; las rozmazání a těžkých desek připevněné na zuby třeba gumu na čištění las! Speciálně navržen pro dlouhé guma, Rozmazání, Čas & iexcl; také může být TOTE lampa LED světlé! Nádherné kapesní Někdy super jasné LED Zubní Skvrny Eraser tip čističe vědecky navržena, Rukojeť PRYŽ na plast a TLAČÍTKO shift, snadno ovladatelný. Bílá lampa světlé tě dávno pozor na pusu jasné. Pak čištění zubů Snadno. Dokonce i rozmazání obtížné šňupacího tabáku, čaje a kávy můžete setřít snadno

Zubní pick pro značení a odstranění zbytků jídla mezi dáseň a zub, vyhnout se, že se stal tvrdý desky Skvrny na zubech

Odstranit hladce linie dásní remover odstranit jídlo impactados. Tip remover musí být v místě stupňů, 90 stupňů úhel na zuby.

ELIMINACION de talíř

Držte odstraňovač tak, že vrchol křivky doleva naplocho na zub v linii dásně. Odstranit hladce dásně odstraňovač směrem k okraji za každý zub. Poté, co budete cítit pohodlně s odstraňovač, je možné, že prefiera pohybu směrem nahoru a dolů. Stiskněte TLAČÍTKO pro vibrace ke zlepšení výkonu vysavače. Rychlé a snadné použití. Vidět okamžité výsledky, pojištění a efektivní. Tvrdý povrch je deska mírně Zvedne.

Zubní zuby bělení zubů

Skvrny od sonic vibrace 30,000 rány, které vymaže pohybu v skvrny z povrchu zubů, spolu s bělící zubní Pasta, může jasným Způsobem, je jemný a účinný na skvrny a zubní kámen.

Masáž krása guma

Nechat automatický režim vibrací vibrovat, de způsob a dásně, protože to zlepšuje krevní oběh a nechte Vaše zuby jsou zdravější a déle vydrží. Pocit vzrušující a komoda: Odstranit všechny hlavy, dobrou hlavičku, z těla se stává dobrou hlavičku měkké světlo, režim vibrací, může vytvářet vzrušující Pocit jejich sensacionalidad v části od těla.

Paket patří

1x Sonic PIC 1x Dobrou hlavičku měkké 1x vedoucí LEŠTĚNÍ 1x Manuál

Štítky: dítě sonický zubní kartáček, gt sonic ultrazvukové čističky, bio sonic 730, obličejové čistící, pic nic mat, původní moc nit, vibrat, zubní sonic, ježek sonic, bi sonic ventilátor.

Typ Položky Ústní A Nosohltanu Péče
Použití Prsa

Napsat svou recenzi!

SONIC PIC účel čistší ZUBNÍ ULTRASONICO Tatarská rozmazání hůl placa zuby 3000 vibrace minut

Napsat svou recenzi!

Související produkty